ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

اجمالی/ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در بازدید از تسنیم:

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۱:۰۹

رضایی کمیسیون امنیت ملی مجلس

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ‌کس جز دشمنان از سخنان "هاشمی رفسنجانی" خوشحال نمی‌شود، گفت: روابط قومی و قبیله‌ای موجود در دولت فاجعه‌آمیز است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، محمدابراهیم رضایی نماینده مردم خمین و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر خبرگزاری تسنیم در استان مرکزی ضمن بازدید از این مجموعه، در جریان فعالیت آن قرار گرفت.

وی در این بازدید بر برقراری ارتباط مستمر این خبرگزاری با مجموعه مجمع نمایندگان استان تأکید کرد و گفت: مجمع نمایندگان به‌منظور اتباطی دوسویه با مردم و اطلاع‌رسانی دقیق و به‌موقع به مردم در زمینه‌های مختلف مربوط به این مجموعه نیاز به همکاری رسانه‌هایی هم‌چون خبرگزاری تسنیم دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان اخیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره عدم نیاز کشور به بالابردن سیستم دفاعی و موشکی اظهار داشت: یکی از مفاهیم ماندگاری که امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری به مردم آموختند "ما می‌توانیم" بود که در این مدت از انقلاب اسلامی توانستیم با چنین باوری حرکت روبه‌جلویی داشته باشیم.

وی افزود: متأسفانه جریانی در داخل کشور به توان داخلی باور ندارد و می‌بینیم حتی با وجود ظرفیت‌های داخلی به‌دنبال شرکت‌هایی می‌روند که در تحریم‌ها با کج‌دهنی به ایران و ملت ما، پروژه‌های خود را رها کرده رفتند.

رضایی تصریح کرد: سخنان اخیر هاشمی‌رفسنجانی را جز دشمنان و بدخواهان نظام نمی‌پسندند و کسی جز این دشمنان از سخنان و رفتار او شاد و خوشحال نمی‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی به قرارداد «FATF» اشاره کرد و گفت: تبعیت از «FATF» یک فاجعه است و باید جلوی تبعیت و اجرای چنین تعهدی را در داخل کشور گرفت؛ ما الزامی به اجرای هرآنچه نهادهای مالی بین‌المللی به‌ناحق در مورد مسئولان ایران تصمیم بگیرند، نداریم و به هیچ وجه درست نیست که بخواهیم در برابر آن‌ها ذلیلانه هرچه را دیکته می‌شود، اجرا کنیم.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال167 روز قبل