ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

جمالی در گفت‌وگو با تسنیم:

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۰:۲۲

FATF

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توافق «.F.A.T.F » امنیت ایران را به‌خطر می‌اندازد، گفت: مجلس اجازه نخواهد داد امنیت نظام دچار تزلزل شود.

محمدجواد جمالی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، با اشاره به حضور ایران در توافق «.F.A.T.F»، اظهار کرد: غربیها با این توافق درصدد دخالت‌های بیشتر در امورات داخلی ایران هستند. آنها می‌خواهند به‌صورت نامحسوس گردش‌های پولی و بانکی نظام را تحت نظر خود قرار دهند.

وی افزود: کارشناسان مربوطه اعتقاد دارند که این سیستم کاملاً آمریکایی و صهیونیستی است و با این کار می‌خواهند تمامی کشورها را زیر سلطه خود ببرند. اما درباره جمهوری اسلامی ایران موضوع کمی بیشتر فرق می‌کند و کاملاً مشهود است که به‌دنبال ضربه‌زدن به ایران و نیروهای مقاومت هستند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس توافق «.F.A.T.F» را ضد امنیت ایران دانست و گفت: مسئله مبارزه با پولشویی مسئله ظاهری از سوی غربیها است و اگر این توافق انجام شود حتماً امنیت نظام به‌خطر می‌افتد.

جمالی با تأکید بر اینکه اقدام دولت برای حضور در این توافق بسیار ناخردمندانه است، گفت: دولت باید همه جوانب را در نظر می‌گرفت. مجلس نیز حتماً این موضوع را دردست بررسی قرار می‌دهد و اجازه نخواهد داد امنیت ملی ایران دچار تزلزل شود.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال136 روز قبل