ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی:

۲۹ تير ۱۳۹۵ – ۲۱:۱۸

دستگیری باند سارقان منزل و توزیع کنندگان مواد مخدر در کرج

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با اشاره به شناسایی و انهدام ۹ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان گفت: در این عملیات‌ها یک‌هزار و ۷۰۳ نفر در قالب ۳ فقره پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، سرهنگ قاسم دهقانی، عصر امروز در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی، با اشاره به آمار به‌روز کشفیات از ابتدای امسال تا 28 تیرماه اظهار داشت: با اقدامات مقابله‌ای در چهار ماه اخیر، با تلاش نیروهای خدوم پلیس، شاهد افزایش 13درصدی کشفیات مواد مخدر استان، با 457 کیلوگرم هستیم.

وی با بیان اینکه تعداد قاچاقچیان دستگیر شده در این چهار ماه، بیش از 14 درصد افزایش یافته است، افزود: 48 نفر قاچاقچی دانه‌درشت و کلاً 1992 نفر در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر، دستگیر و با پرونده قضایی به دادگستری تحویل داده شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی، از شناسایی و دستگیری 5 هزار و 975 معتاد متجاهر در استان خبر داد و گفت: این افراد به مراکز ترک اعتیاد و مراکز ماده 15 و ماده 16 معرفی شدند.

دهقانی، با اشاره به شناسایی و انهدام 9 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان، ابراز داشت: در این عملیات‌ها، 1هزار و 703 نفر در قالب 3 فقره پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

وی، با ابراز اینکه در مورد آقایان، اقدامات اساسی برای نگهداری و درمان صورت گرفته است، از مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر خواست تا حمایت از زنان معتاد و بی‌سرپرست مورد توجه جدی قرار گیرد، چراکه منجر به حضور مجدد آنان زیر پل‌ها و آغاز اعتیاد به مواد مخدر خواهد بود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی، در پایان، با توجه به شناسایی مراکز تهیه، توزیع و مصرف مواد مخدر در استان، تصریح کرد: باید مأمن معتادین ولگرد با دستور قضایی تخریب شود.

انتهای پیام/*

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال220 روز قبل