ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سی و یکمین دوره بازی های المپیک از پنجم آگوست(۱۵ مرداد) در شهر ریودوژانیرو برزیل افتتاح خواهد شد. ایران در این دوره از رقابت ها با ۶۳ ورزشکار در ۱۴ رشته حضور خواهد داشت.

چهارشنبه، ۳ آگوست

۲۱:۳۰: نخستین رویداد- آغاز نخستین بازی از دور اول فوتبال زنان بین سوئد و آفریقای جنوبی

جمعه، ۵ آگوست

۰۲:۴۵: مراسم افتتاحیه

شنبه، ۶ آگوست

۱۶:۰۰: مراسم نخستین مدال طلا برای تفنگ بادی ۱۰ متر زنان
۱۷:۰۰: مسابقه دوچرخه سواری جاده مردان
۱۷:۳۰: نخستین بازی والیبال در ساحل کوپاکابانا
۰۵:۳۰: مسابقات شنا شامل فینال ۴۰۰ متر زنان و ۴۰۰ متر مردان

شنبه، ۷ آگوست

۱۹:۴۵: مسابقات دوچرخه سواری جاده زنان
۰۵:۳۰: شنا شامل فینال ۱۰۰ متر پروانه مردان، ۲۰۰ متر آزاد مردان

دوشنبه، ۸ آگوست

۲۳:۳۰: ژیمناستیک: فینال ژیمناستیک تیمی مردان
۲۳:۳۰: دایوینگ پرش ۱۰ متر مردان
۰۱:۰۰: فینال راگبی زنان
۰۵:۳۰: شنا شامل فینال ۱۰۰ متر کرال پشت زنان، ۲۰۰ متر آزاد مردان

سه شنبه، ۹ آگوست

۱۹:۳۰: سوارکاری: فینال تیمی
۲۱:۰۰: قایقرانی کانو: کانو انفرادی مردان
۲۳:۳۰: ژیمناستیک: فینال تیمی زنان
۰۵:۳۰: شنا فینال ۲۰۰ متر پروانه مردان، آزاد ۴ در ۲۰۰ متر مردان، ۲۰۰ متر زنان

چهارشنبه، ۱۰ آگوست

۱۶:۰۰: روئینگ: نخستین مدال طلا در مسابقات قایقرانی ۴ نفره مردان
۱۶:۰۰: دوچرخه سواری: تایم تریل زنان و مردان
۱۶:۳۰: تیراندازی: دو نفره مردان
۲۳:۳۰: ژیمناستیک: انفرادی مردان
۰۵:۳۰ شنا: فینال ۱۰۰ متر آزاد مردان، آزاد ۴ در ۲۰۰ متر زنان

پنجشنبه، ۱۱ آگوست

۱۵:۰۰: گلف: اولین دور از رقابت های مردان
۱۶:۰۰: روئینگ: فینال دو نفره مردان
۲۳:۰۰: جودو: ۷۸ کیلوگرم زنان
۲۳:۳۰: ژیمناستیک: فینال زنان
۲۳:۳۰: دوچرخه سواری پیست: فینال تیمی مردان
۰۴:۰۰: تنیس روی میز: فینال انفرادی مردان
۰۵:۳۰ شنا: فینال ۲۰۰ متر شنای مختلط مردان، ۱۰۰ متر آزاد زنان

جمعه، ۱۲ آگوست

۱۶:۰۰: روئینگ: فینال مردان قایق سبک دو نفره، دو نفره سبک زنان، دو نفره زنان، چهار نفره مردان
۱۷:۰۵: دو و میدانی: هفتگانه زنان
۱۷:۳۰: اسب سواری: فینال تیمی
۱۹:۳۰: تنیس: فینال دوبل مردان
۲۳:۳۰: دوچرخه سواری پیست: فینال تیمی مردان
۰۵:۳۰ شنا: فینال ۱۰۰ متر پروانه مردان و ۸۰۰ متر آزاد زنان

شنبه ۱۳ آگوست

۱۶:۲۰: روئینگ: فینال هشت نفره مردان و هشت نفره زنان
۱۹:۳۰: تنیس: فینال انفرادی زنان
۲۳:۳۰: دوچرخه سواری پیست: تیمی کایرین زنان و تعقیبی تیمی زنان
۰۴:۲۰: دو و میدانی: فینال پرش از ارتفاع مردان
۰۵:۲۵: دو و میدانی: فینال ۱۰ کیلومتر مردان
۰۶:۰۵: دو و میدانی: فینال ۱۰۰ متر زنان
۰۶:۱۵: دو و میدانی: پایان هفتگانه زنان

یکشنبه، ۱۴ آگوست

۱۴:۳۰: گلف: فینال مردان
۱۹:۳۰: تنیس: فینال انفرادی مردان
۲۰:۳۰: قایقرانی: فینال مردان و زنان
۲۱:۳۰: ژیمناستیک: حلقه خرک مردان و پرش از خرک زنان
۲۳:۳۰: دوچرخه سواری پیست: سرعت مردان
۰۴:۲۵: دو و میدانی: فینال پرش سه گانه زنان
۰۵:۳۰: دو و میدانی: فینال ۴۰۰ متر مردان

دوشنبه، ۱۵ آگوست

۱۶:۳۰: شنا: آب های آزاد زنان
۱۷:۳۰: اسب سواری: درساژ انفرادی
۲۱:۳۰: ژیمناستیک: چوب موازنه زنان
۲۰:۳۰: قایقرانی: فینال مردان
۲۳:۳۰: دوچرخه سواری پیست: فینال مردان
۰۵:۵۵: دو و میدانی: فینال ۸۰۰ متر مردان
۰۶:۱۵: دو و میدانی: فینال ۴۰۰ متر زنان

سه شنبه، ۱۶ آگوست

۲۰:۳۰: قایقرانی: فینال مردان
۲۱:۳۰: ژیمناستیک: فینال حرکات زمینی مردان
۲۳:۳۰: دوچرخه سواری پیست: فینال زنان، سرعت زنان و کرین مردان
۰۱:۳۰: دایو: پرش مردان
۰۲:۳۰: وزنه برداری: فینال بالای ۱۰۵ کیلوگرم مردان
۰۴:۰۰: دو و میدانی: فینال پرش ارتفاع مردان

چهارشنبه، ۱۷ آگوست

۱۹:۳۰: اسب سواری: فینال پرش مردان
۲۰:۳۰: قایقرانی: ۴۷۰ مردان و زنان
۰۴:۴۵: دو و میدانی: فینال پرش ارتفاع زنان
۰۶:۰۰: دو و میدانی: فینال ۲۰۰ متر زنان
۰۶:۲۵: دو و میدانی: پرش از روی مانع ۱۰۰ متر زنان

پنجشنبه، ۱۸ اگوست

۱۸:۳۰: مسابقات سه گانه: مسابقات مردان
۰۳:۳۰: تکواندو: زیر ۵۷ کیلوگرم زنان
۰۵:۴۵: والیبال ساحلی: فینال مردان
۰۶:۰۰: دو و میدانی: فینال ۲۰۰ متر مردان

جمعه، ۱۹ آگوست

۱۷:۳۰: اسب سواری: فینال پرش انفرادی
۱۹:۳۰: شنای موزون: آزاد
۱۹:۳۰: مسابقات پنجگانه مدرن: فینال زنان
۲۱:۰۰: دوچرخه سواری بی ام ایکس: فینال زنان و مردان
۲۱:۳۰: بوکس: فینال ۶۰ کیلوگرم زنان
۰۰:۳۰: هاکی: اهدای مدال زنان
۰۱:۰۰: فوتبال: اهدای مدال زنان
۰۳:۳۰: تکواندو: زیر ۸۰ کیلوگرم مردان
۰۵:۴۵: دو و میدانی: ۴ در ۱۰۰ متر زنان
۰۷:۰۵: دو و میدانی: ۴ در ۱۰۰ متر مردان

شنبه، ۲۰ آگوست

۱۴:۳۰: گلف: فینال مردان
۱۸:۳۰: مسابقات سه گانه: مسابقات زنان
۲۰:۰۰: دوچرخه سواری کوهستان: فینال زنان
۲۱:۳۰: بوکس: ۵۱ کیلوگرم زنان
۰۱:۰۰: فوتبال: اهدای مدال مردان
۰۳:۳۰: تکواندو: بالای ۷۶ کیلوگرم زنان
۰۴:۴۵: دو و میدانی: ۸۰۰ متر زنان
۰۵:۰۰: دو و میدانی: ۵۰۰ متر زنان
۰۵:۳۰: دو و میدانی:  4 در ۴۰۰ متر زنان
۰۶:۰۵: دو و میدانی: ۴ در ۴۰۰ متر مردان

یکشنبه، ۲۱ آگوست

۱۷:۰۰: دو و میدانی: ماراتن مردان
۲۲:۳۵: بسکتبال: اهدای مدال مردان
۰۲:۴۵: مراسم اختتامیه

* ساعت ها به وقت ایران می باشد.

ایسنا

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,