ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

برنامه روز دهم مسابقات المپیک ریو

برنامه دهمین روز مسابقات المپیک ریو مشخص شد که در ادامه علاوه بر برنامه کاروان ایران برنامه مسابقات ورزشکاران سایر کشورها را نیز ملاحظه می فرمائید. 

برنامه کاروان ایران در هشتمین روز از رقابت های ریو به شرح زیر است:

 در رشته قایقرانی مهسا جاور از ساعت ۱۷ در فینال E روئینگ برای قرار گرفتن در یکی از رده های بیست وچهارم تا بیست و هشتم تلاش می کند.
 
در رشته دوومیدانی مسابقات مقدماتی پرتاب دیسک از ساعت ۱۷ آغاز و احسان حدادی و محمود صمیمی به مصاف حریفان خود می روند. لیلا رجبی از ساعت ۱۷:۳۵ در مسابقات مقدماتی پرتاب وزنه زنان به رقابت می پردازد.
 
در ادامه مسابقات دوومیدانی المپیک ریو از ساعت ۲۲ حمید زورآوند در رقابت های مقدماتی پیاده روی حاضر خواهد شد.
 
رقابت های دسته ۸۵ کیلوگرم از ساعت ۱۹ تا ۲۱ با حضور کیانوش رستمی برگزار خواهد شد.
 
المپیک ریو
 
 

برنامه سایر رقابت های روز دهم المپیک ریو به شرح ذیل است:

 *رشته تیراندازی با کمان
  
گروه مردان
 
چین و هلند ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
 
 
هند و کره جنوبی ساعت ۹:۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۳ به وقت ایران
 
 
تایلند و فرانسه ساعت ۹:۲۶ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۵۶ به وقت ایران
 
اندونزی و ایتالیا ساعت ۹:۳۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۰ به وقت ایران
 
 
اسپانیا و استرالیا ساعت ۹:۵۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۲۶ به وقت ایران
 
 
آلمان و کره جنوبی ساعت ۱۰:۰۵ به وقت برزیل ساعت ۱۷:۳۵ به وقت ایران
 
 
ژاپن و اسپانیا ساعت ۱۰:۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۸ به وقت ایران
 
 
آمریکا و آمریکا ساعت ۱۰:۳۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۰۱ به وقت ایران
 
مرحله رده بندی و اهدای مدال ساعت ۱۶:۲۷ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۵۷ به وقت ایران
 
مرحله فینال و اهدای مدال ساعت ۱۶:۴۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۳ دقیقه بامداد به وقت ایران
 
 
*رشته بسکتبال
 
 
گروه بانوان
 
 
صربستان و چین ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل ساعت ۱۹:۴۵ به وقت ایران برگزار می شود.
 
 
کانادا و آمریکا ساعت ۱۵:۳۰به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران
 
 
اسپانیا و سنگال ساعت ۱۷:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۱۵ بامداد به وقت ایران
 
 
بخش مردان
 
 
چین و استرالیا ساعت ۱۴:۱۵وقت برزیل و ساعت ۲۱:۴۵ به وقت ایران
 
 
آمریکا و صربستان ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ به وقت ایران
 
 
فرانسه و ونزئولا ساعت ۲۲:۳۰ به وقت برزیل و ۶ صبح به وقت ایران
 
 
*دو چرخه سواری
 
تیمی بانوان ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران
 
سرعت تیمی بانوان ساعت ۱۷:۱۷ تا ۱۷:۲۶ به وقت برزیل و ساعت ۴۷ دقیقه تا ۵۶ دقیقه بامداد به وقت ایران
 
اهدای مدال و مرحله رده بندی سرعت تیمی بانوان ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۱ بامداد به وقت ایران
 
اهدای مدال و فینال سرعت تیمی بانوان ساعت ۱۸:۰۴ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۵ بامداد به وقت ایران
 
تیمی مردان ساعت ۱۶:۵۲ تا ۱۷:۱۰ و ۱۸:۲۰ تا ۱۸:۲۷ به وقت برزیل و ساعت ۲۲ دقیقه تا ۴۰ دقیقه بامداد و ۱:۵۰ تا ۱:۵۷ بامدادبه وقت ایران
 
سرعت مردان ساعت ۱۶:۱۴ تا ۱۸:۱۴ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۴۵ تا ۱:۴۴ بامداد به وقت ایران
 
اهدای مدال و مرحله رده بندی سرعت تیمی مردان ساعت ۱۸:۳۴ به وقت برزیل و ساعت ۲ بامداد به وقت ایران
 
اهدای مدال و فینال سرعت تیمی مردان ساعت ۱۸:۴۲ به وقت برزیل و ساعت ۱:۴۵ بامداد به وقت ایران
 
 
*شنا و شیرجه
 
گروه بانوان بخش ۳ متر ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران
 
 
 
*بوکس
 
بخش مردان
 
 
وزن ۴۹ کیلوگرم
 
 
کوبا و کلمبیا و اهدای مدال ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران
 
 
ازبکستان و آمریکا و اهدای مدال ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۴۵ به وقت ایران
 
وزن ۶۰ کیلوگرم
 
 
کوبا و آمریکا ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران
 
ازبکستان و برزیل ساعت ۱۲:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۱۵ به وقت ایران
 
مغولستان و الجزایر ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران
 
فرانسه و آذربایجان ساعت ۱۸:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۴۵ به وقت ایران
 
 
وزن ۷۵ کیلو گرم
 
 
 
کوبا و مجارستان ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران
 
 
فرانسه و اکوادور ساعت ۱۳:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران
 
قزاقستان و الجزایر ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران
 
 
آذربایجان و روسیه ساعت ۱۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲ بامداد به وقت ایران
 
ایرلند و مکزیک ساعت ۱۸:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲:۱۵ بامداد به وقت ایران
 
کامرون و مصر ساعت ۱۸:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲:۱۵ بامداد به وقت ایران
 
هند و ترکیه ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران
 
استرالیا و ازبکستان ساعت ۱۹:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲:۴۵ بامداد به وقت ایران
 
بخش بانوان
 
 
وزن ۵۱ کیلوگرم
 
اوکراین و بلغارستان ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
 
ازبکستان و کانادا ساعت ۱۱:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۴۵ به وقت ایران
 
کلمبیا و آفریقا مرکزی ساعت ۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران
 
مراکش و فرانسه چین و مراکش ساعت ۱۷:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۴۵ دقیقه بامداد به وقت ایران
 
وزن ۶۰ کیلو گرم
 
فنلاند و برزیل ساعت ۱۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹ به وقت ایران
چین و مراکش ساعت ۱۱:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۱۵ به وقت ایران
 
ایتالیا و استرالیا چین و مراکش ساعت ۱۷:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۱۵ بامداد به وقت ایران
 
 
*سوار کاری
 
در بخش انفرادی در ساعت ۱۰ صبح به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
بخش تیمی ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
 
 
*دو و میدانی
 
بخش مردان در ماده پرتاب دیسک ساعت ۹:۳۰ تا ۱۰:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ تا ۱۸:۲۵ به وقت ایران
 
بخش مردان در ماده ۸۰۰ متر ساعت ۱۰:۱۰ تا ۱۰:۵۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۰ تا ۱۸:۲۷ به وقت ایران
 
بخش مردان در ماده پیاده روی و اهدای مدال ساعت ۱۴:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۲ به وقت ایران
 
بخش مردان در ماده ۴۰۰ متر ساعت ۲۱:۰۵ تا ۲۱:۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۴:۳۵ تا ۴:۴۳ صبح به وقت ایران
 
بخش بانوان در ماده دو ۱۰۰ متر ساعت ۹:۳۵ تا ۹:۵۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۰۵ تا ۱۷:۲۹ به وقت ایران
 
بخش بانوان در ماده پرتاب وزنه ساعت ۱۰:۰۵ و ۲۰:۲۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۵ و ۴:۰۵ صبح به وقت ایران
 
بخش بانوان در ماده دو ۱۰۰۰ متر و اهدای مدال ساعت ۱۱:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۴۰ به وقت ایران
 
بخش بانوان در ماده پرش ارتفاع ساعت ۱۰:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۲۰ به وقت ایران
 
بخش بانوان در ماده دو ۱۰۰ متر ساعت ۱۱:۵۵ تا ۱۲:۰۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۲۵ تا ۱۸:۳۴ به وقت ایران
 
بخش بانوان در ماده دو ۱۵۰۰ متر ساعت ۲۰:۲۰ تا ۲۰:۴۱ و ۲۰:۵۲ به وقت برزیل و ساعت ۳:۵۰ تا ۴:۱۱ و ۴:۲۲ صبح به وقت ایران
 
بخش بانوان در ماده پرتاب چکش ساعت ۲۰:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۴:۱۰ صبح به وقت ایران
 
 
*رشته بدمینتون
 
بخش مردان
 
اندونزی و آمریکا ساعت ۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران
 
مالزی و آمریکا ساعت ۸:۲۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۵:۵۵ به وقت ایران
 
چین و روسیه ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
 
 
کره جنوبی و چین تایپه ساعت ۹:۳۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۰۵ به وقت ایران
 
اندونزی و ژاپن ساعت ۱۰:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۰ به وقت ایران
 
سنگاپور و سورینام ساعت ۱۰:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۵ به وقت ایران
 
کره جنوبی و انگلیس ساعت ۱۱:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۵۰ به وقت ایران
 
چین و هند ساعت ۱۱:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۵۰ به وقت ایران
 
آلمان و ایرلند ساعت ۱۱:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۵۰ به وقت ایران
 
دانمارک و استونی ساعت ۱۶:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۰ دقیقه بامداد به وقت ایران
 
چین و آلمان ساعت ۱۶:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۰ دقیقه بامداد به وقت ایران
 
 
بخش بانوان
 
ژاپن و ویتنام ساعت ۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران
 
هلند و هند ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
 
استونی و هنگ کنگ ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
 
مالزی و هنگ کنگ ساعت ۱۰:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۰ به وقت ایران
 
کره جنوبی و آلمان ساعت ۱۰:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۵ به وقت ایران
 
کره جنوبی و فرانسه ساعت ۱۰:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۵ به وقت ایران
 
چک و ژاپن ساعت ۱۰:۴۵به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۵ به وقت ایران
 
دانمارک و فنلاند ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران
 
اندونزی و انگلیس ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران
 
دانمارک و آمریکا ساعت ۱۵:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۲۵ به وقت ایران
 
 
چین و بلغارستان ساعت ۱۵:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۲۵ به وقت ایران
 
 
بخش میکس تیمی
 
چین و هنگ کنگ ساعت ۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران
 
ژاپن و تایلند ساعت ۸:۲۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۵:۵۵ به وقت ایران
 
چین و لهستان ساعت ۸:۲۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۵:۵۵ به وقت ایران
 
دانمارک و انگلیس ساعت ۹:۳۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۰۵ به وقت ایران
 
اندونزی و آلمان ساعت ۹:۳۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۰۵ به وقت ایران
 
ژاپن و آمریکا ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران
 
مالزی و استرالیا ساعت ۱۵:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۲۵ به وقت ایران
 
 
*رشته شمشیربازی
 
 
برزیل و ایتالیا ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
 
چین و فرانسه ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
 
 
روسیه و انگلیس ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
 
 
مصر و آمریکا ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
 
اهدای مدال و مرحله رده بندی ساعت ۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران
 
اهدای مدال و مرحله فینال ساعت ۱۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲ بامداد به وقت ایران
 
فوتبال بانوان
 
 
آمریکا و سوئد ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران
 
آلمان و چین ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران
 
کانادا و فرانسه ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران
 
استرالیا و برزیل ساعت ۲۲ به وقت برزیل و ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت ایران
 
 
*گلف
در بخش مردان ساعت ۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۵ به وقت ایران
 
هند بال
 
بخش بانوان
 
آنگولا و برزیل ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران
 
 
سوئد و هلند ساعت ۱۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹ به وقت ایران
 
 
رومانی و اسپانیا ساعت ۱۴:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۱۰ به وقت ایران
 
 
مونته نگرو و نروژ ساعت ۱۶:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۰۰:۱۰ بامداد به وقت ایران
 
 
روسیه و آرژانتین ساعت ۱۹:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۳:۲۰ بامداد به وقت ایران
 
 
کره جنوبی و فرانسه ساعت ۲۱:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۵:۲۰ بامداد به وقت ایران
 
 
*هاکی بانوان
 
 
کره جنوبی و چین ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
 
 
نیوزلند و هلند ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
 
 
بخش مردان
 
 
هند و کانادا ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران
 
 
آلمان و هلند ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران
 
 
انگلیس و اسپانیا ساعت ۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران
 
بلژیک و نیوزلند ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران
 
 
ایرلند و آرژانتین ساعت ۱۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۳ بامداد به وقت ایران
 
استرالیا و برزیل ساعت ۲۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۴ صبح به وقت ایران
 
 
*رشته جودو بخش مردان
 
 
وزن ۱۰۰ کیلوگرم
 
 
مغولستان و الجزایر ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
 
 
ژاپن و گرجستان ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
 
 
برزیل و هندوراس
 
 
لتونی و آذربایجان
 
 
روسیه و اتریش
 
 
مجارستان و تونس
 
 
هلند و کنگو
 
 
کوبا و تاجیکستان
 
 
کره جنوبی و اکوادور
 
 
اوکراین و بلغارستان
 
 
قزاقستان و آلمان
 
 
ایسلند و لهستان
 
 
رومانی و تایلند
 
 
ساموآ و ازبکستان
 
 
 
بخش بانوان
 
 
وزن ۷۸ کیلو گرم
 
 
روسیه و آلمان
 
 
چین و الجزایر
 
 
تورکیه و پورتوریکو
 
 
فرانسه و مکزیک
 
 
کوبا
 
 
تونس و بوسنی
 
کره جنوبی و برزیل
 
 
*قایقر انی
 
انفرادی مردان از ساعت ۸:۳۰ تا ۸:۵۰ و ۱۲:۴۰ تا ۱۳:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶ تا ۱۶:۲۰ و ۱۶:۵۰ به وقت ایران
 
 
گروه LWT مردان از ساعت ۹:۲۰ و ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۴۰ و ۲۰ به وقت ایران
 
اهدای مدال و فینال گروه LWT مردان از ساعت ۱۰:۴۴ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۴ به وقت ایران
 
گروه مردان ساعت ۹:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران
 
نیمه نهایی و انفرادی مردان از ساعت ۹:۵۰ تا ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۲۰ تا ۱۷:۳۰ به وقت ایران
 
 
اهدای مدال و فینال مردان از ساعت ۱۱:۲۴ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۵۰ به وقت ایران
 
 
انفرادی گروه بانوان از ساعت ۸:۴۰ تا ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۱۰ تا ۱۶:۳۰ به وقت ایران
 
نیمه نهایی دونفره بانوان دو پارو ۸:۳۰ تا ۸:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶ تا ۱۶:۱۰ به وقت ایران
 
بخش LWT بانوان از ۹:۱۰ و ۱۲:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۴۰ و ۱۹:۵۰ به وقت ایران
 
اهدای مدال بخش LWT بانوان از ۱۰:۳۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۸ به وقت ایران
 
نیمه نهایی انفرادی بانوان ساعت ۱۰:۱۰ تا ۱۰:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۰ تا ۱۷:۵۰ به وقت ایران
 
اهدای مدال بخش بانوان ساعت ۱۱:۰۴ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۴ به وقت ایران
 
 
*قایقرانی بادبانی
 
گروه مردان ساعت ۱۳:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران
 
گروه مردان RSX ساعت ۱۳:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران
 
گروه مردان بخش ۴۷۰ ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران
 
 
بخش بانوان
 
در بخش ۴۷۰ بانوان ساعت ۱۳:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران
 
در بخش RSX بانوان ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران
 
بخش بانوان ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران
 
بخش سرعت بانوان ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران
 
 
*رشته تیراندازی
 
 
بخش ۵۰ متر مردان ساعت ۹ به وقت برزیل و ۱۶:۳۰ به وقت ایران
 
اهدای مدال و فینال بخش ۵۰ متر مردان ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ۱۸:۳۰ به وقت ایران
 
بخش ۲۵ متر مردان ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل و ۱۹:۴۵ به وقت ایران
 
بخش سرعت بانوان ساعت ۹ تا ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۷ به وقت ایران
 
نیمه نهایی سرعت بانوان ساعت ۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران
 
اهدای مدال و رده بندی بانوان ساعت ۱۵:۱۵ به وقت برزیل و ۲۲:۴۵ به وقت ایران
 
اهدای مدال و فینال بانوان ساعت ۱۵:۲۵ به وقت برزیل و ۲۲:۵۵ به وقت ایران
 
*رشته شنا
 
بخش مردان
 
 
1500 متر ساعت ۱۳:۴۰ تا ۱۵:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۵۹ تا ۲۲:۴۰ به وقت ایران
 
 
چهار در صد متر مردان ساعت ۱۵:۴۸ تا ۱۵:۵۸ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۱۸ تا ۲۳:۲۸ به وقت ایران
 
100 متر پروانه ساعت ۲۲:۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۵:۴۲ صبح به وقت ایران
 
 
اهدای مدال و فینال ۵۰ متر آزاد مردان ساعت ۲۲:۴۴ به وقت برزیل و ساعت ۶:۱۴ صبح به وقت ایران
 
 
بخش بانوان
 
 
50 متر آزاد بانوان ساعت ۱۳:۰۲ تا ۱۳:۳۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۲ تا ۲۱:۰۵ به وقت ایران
 
 
فینال اهدای مدال ۲۰۰ متر کرال پشت بانوان ساعت ۲۲:۰۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۳ به وقت ایران
 
چهار در صد متر بانوان ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۵:۳۸ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ تا ۲۳:۰۸ به وقت ایران
 
نیمه نهایی ۵۰ متر آزاد بانوان ۲۲:۵۹ و ۲۳:۰۶ به وقت برزیل و ۶:۲۹ تا ۶:۳۶ صبح به وقت ایران
 
اهدای مدال و فینال ۸۰۰ متر بانوان ساعت ۲۲:۲۰ به وقت برزیل و ۵:۵۰ صبح به وقت ایران
 
 
 
*والیبال بانوان
 
چین و صربستان ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران
 
 
آرژانتین و کامرون ساعت ۱۱:۳۵به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۰۵ به وقت ایران
 
 
آمریکا و ایتالیا ساعت ۱۵به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران
 
 
هند و پورتوریکو ساعت ۱۷:۰۵به وقت برزیل و ساعت ۰۰:۳۵ به وقت ایران
 
 
روسیه و ژاپن ساعت ۲۰:۳۰به وقت برزیل و ساعت ۴بامداد به وقت ایران
 
 
برزیل و کره جنوبی ساعت ۲۲:۳۵به وقت برزیل و ساعت ۶:۰۵ بامداد به وقت ایران
 
 
*واتر پلو مردان
 
مجارستان و ژاپن ساعت ۹به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
 
 
ایتالیا و کرواسی ساعت ۱۰:۲۰به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۵۰ به وقت ایران
 
 
آمریکا و مونته نگرو ساعت ۱۱:۴۰به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۱۰ به وقت ایران
 
 
یونان و برزیل ساعت ۱۹:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۲:۵۰ بامداد به وقت ایران
 
اسپانیا و فرانسه ساعت ۲۰:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۴:۲۰ صبح به وقت ایران
 
صربستان و استرالیا ساعت ۲۲:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۵:۴۰ صبح به وقت ایران
 
 
*وزنه برداری
 
بخش مردان
 
در وزن ۸۵ کیلوگرم ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
 
اهدای مدال و فینال وزن ۸۵ کیلو گرم ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران
 
بخش بانوان
 
در وزن ۷۵ کیلوگرم ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران
 
اهدای مدال و فینال وزن ۷۵ کیلو گرم ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران
 
*ژیمناستیک
 
بخش بانوان ساعت ۱۴:۰۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۳۳ به وقت ایران
 
فینال و اهدای مدال بانوان ساعت ۱۵:۴۲ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۱۲ به وقت ایران
 
 
*تنیس روی میز بانوان
 
چین و برزیل ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
 
 
استرالیا و کره شمال ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
 
کره شمالی و رومانی ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
 
مصر و سنگاپور ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
 
آلمان و آمریکا ساعت ۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران
 
چین تایپه و هنگ کنگ ساعت ۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران
 
هلند و اتریش ساعت ۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران
 
لهستان و ژاپن ساعت ۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران
 
 
بخش مردان
 
چین و نیجریه ساعت ۱۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۳ بامداد به وقت ایران
 
انگلیس و فرانسه ساعت ۱۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۳ بامداد به وقت ایران
 
سوئد و آمریکا ساعت ۱۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۳ بامداد به وقت ایران
 
برزیل و کره شمالی ساعت ۱۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۳ بامداد به وقت ایران
 
تنیس مردان
 
آمریکا و انگلیس ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ بامداد به وقت ایران
 
مرحله فینال و اهدای مدال بین تیم های روسیه و اسپانیا
 
مرحله فینال و اهدای مدال بین تیم های آمریکا و کانادا
 
 
اسپانیا و برزیل
 
 
فرانسه و ژاپن
 
 
آرژانتین و اسپانیا
 
 
بخش بانوان
 
 
چک و پورتوریکو ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ بامداد به وقت ایران
 
 
چک و روسیه ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران
 
 
آمریکا و آلمان
 
 
سوئیس و چک
 
 
بخش میکس تیمی
 
 
آمریکا و ایتالیا
 
 
برزیل
 
هند
 
چک
 
 
*والیبال ساحلی
 
گروه بانوان
 
 
برزیل و چین ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
 
 
برزیل و آلمان ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران
 
 
روسیه و اسپانیا ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران
 
 
آمریکا و ایتالیا ساعت ۲۳:۵۹ به وقت برزیل و ساعت ۷:۲۹ صبح به وقت ایران
 
 
والیبال ساحلی مردان
 
 
روسیه و قطر ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران
 
 
اتریش و کوبا ساعت ۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران
 
 
هلند و مکزیک ساعت ۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۳:۳۰ بامداد به وقت ایران
 
 

المپیک ، برنامه مسابقات کاروان ایران در روز دهم المپیک

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,