ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، عناصر تروریستی که هنوز نتوانسته‌اند محاصره شهر حلب را طی ۴ عملیات گسترده از میان بردارند، بار دیگر مناطق مسکونی و افراد غیر نظامی این شهر را هدف حملات خمپاره‌ای خود قرار دادند.

گروه موسوم به «دیده بان حقوق بشر سوریه» امروز جمعه گزارش داد که در جریان این حملات خمپاره‌ای ۸ غیر نظامی از جمله ۳ کودک در مناطق «الحمدانیه و شارع النیل» و اردوگاه «النیرب» جان خود را از دست دادند.

به گزارش این گروه، درگیری شدید گروههای«جبهه فتح الشام، الحزب الإسلامی الترکستانی، و سایر گروههای تروریستی با نیروهای ارتش سوریه و مقاومت در چند محور جنوب، جنوب غرب و ریف جنوبی حلب از نیمه شب گذشته همچنان ادامه دارد.

بنا بر این گزارش، گروههای مسلح قصد دارند با عملیات جدید که پنجشنبه آغاز کردند مناطقی را اشغال کنند که نیروهای ارتش سوریه دو روز پیش کنترل کرده بود.

دیده بان همچنین اعلام کرد که درگیری در محور اردوگاه «حندرات» واقع در شمال شهر حلب میان گروههای تروریستی و ارتش سوریه و یگان «القدس» فلسطین ادامه دارد.

به گزارش این گروه، ارتش سوریه با حملات هوایی و توپخانه ای توانسته است در منطقه حندرات پیشروی داشته باشد و کنترل منطقه کارخانه آهن را به دست گیرد.

انتهای پیام/

 

http://fna.ir/YEYVMK

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,