ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

کارشناس سازمان هواشناسی در گفت‌وگو با تسنیم:

۱۹ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۵:۲۶

بارندگی گرگان

کارشناس سازمان هواشناسی کشور از ورود جریانات شمالی به کشور خبر داد و گفت: در سه روز آینده هوای هشت استان کشور بارانی خواهد بود.

امین‌حسین نقشینه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: امروز جمعه، نوار شمالی کشور جوی آرام همراه با افزایش دما را خواهد داشت که این روند از فردا و با نفوذ جریانات شمالی تغییر می‌یابد.

وی با بیان اینکه در سه روز آینده هوای هشت استان کشور بارانی خواهد بود، خاطرنشان کرد: از اواخر وقت امروز و در ساعتهای آینده فقط رشد ابر و رگبارهای پراکنده در ارتفاعات مرکزی البرز به‌وقوع می‌پیوندد و اکثر حجم بارندگیها از ۲۴ ساعت آینده آغاز خواهد شد که تا سه روز آینده ادامه پیدا می‌کند.

این کارشناس سازمان هواشناسی تصریح کرد: از فردا، جریانات شمالی باعث رشد ابر، بارش باران، وزش باد شدید موقتی و کاهش دما در سواحل جنوبی و شرقی دریای خزر، گیلان، گلستان، مازندران و خراسان شمالی خواهد شد.

نقشینه ادامه داد: در ۷۲ ساعت آینده شرق کشور و استانهای کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و جنوب شرق فارس نیز دچار تغییرات آب و هوایی مانند رشد ابر، وزش  باد شدید موقتی و باران خواهد شد.

وی اظهار کرد: این بارشها که تا اواسط هفته ادامه خواهد یافت، باعث کاهش نسبی دما در مناطقی که باران باریده خواهد شد که این بارندگیها نوید نزدیک شدن فصل پاییز است.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال163 روز قبل