ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

شکری به تسنیم خبر داد

۰۴ مهر ۱۳۹۵ – ۱۰:۲۶

سردار همدانی

سیدحسن شکری از انتشار دو کتاب جدید درباره شهید همدانی خبر داد و گفت: این دو کتاب در نمایشگاه کتاب دفاع مقدس عرضه شده است.

سیدحسن شکری، نویسنده، در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم از تألیف و انتشار دو کتاب جدید خود درباره سردار شهید همدانی خبر داد و گفت: «ساعت ۱۶ به‌وقت حلب» و «ابووهب» عنوان این دو کتاب است که چند روزی است منتشر شده و در نمایشگاه کتاب دفاع مقدس نیز عرضه شده است.

وی با اشاره به کتاب «ساعت ۱۶ به‌وقت حلب» توضیح داد: در این کتاب ۶۵ خاطره از ۶۵ نفر که شامل خانواده، دوستان، هم‌رزمان و همسنگران شهید همدانی بوده‌اند گردآوری شده که به سیر زندگی شهید از طفولیت تا شهادت اشاره دارد. همچنین هر خاطره به یک تصویر مزین شده که اکثر این تصاویر مربوط به همان خاطره است.

شکری با اشاره به کتاب دیگر خود گفت: کتاب «ابووهب» نیز در ۵۰۰ صفحه سیر زندگی شهید همدانی به‌روایت تصویر است که در پنج فصل از بدو تولد تا انقلاب، دفاع مقدس، محور مقاومت و بعد از شهادت را در بر گرفته است. این کتاب به سه زبان عربی، فارسی و انگلیسی منتشر شده و حاوی ۴۰۰ تصویر است که بسیاری از این تصاویر تاکنون منتشر نشده‌اند.

وی افزود: هر بخش در شش صفحه به سه زبان آن مقطع توضیح داده شده است تا برای مخاطب غیرایرانی نیز قابل درک باشد.

شکری همچنین از گردآوری مجموعه سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های شهید دستواره خبر داد و گفت: در حال پیاده کردن سخنرانی‌های شهید دستواره هستم تا برای نمایشگاه کتاب تهران اثری را با عنوان «دستاوره سخن می‌گوید» منتشر کنم.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال150 روز قبل