ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

خبرنگار تسنیم از سوریه گزارش می‌دهد

۰۲ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۲:۴۴

حلب

گروه‌های تروریستی بر شدت حملات و گلوله‌باران محله‌های مسکونی حلب در شمال سوریه افزوده دست‌کم ۱۳ غیرنظامی را شهید کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در سوریه، تروریست‌های تکفیری ده‌ها گلوله سنگین و راکت به برخی محله‌های شهر حلب شلیک کردند.

۱۰ غیرنظامی از جمله زنان و کودکان یک خانواده در حمله راکتی گروههای تکفیری به یک پارک در مرکز شهر حلب شهید و ۳۰ نفر دیگر زخمی شدند.

سه زن نیز در حمله عناصر تروریست به محله الاعظمیه شهر حلب به شهادت رسیدند.

همزمان ارتش سوریه به پیشروی خود در منطقه المعامل در محور اللیرمون در شمال شهر حلب ادامه داد و چند بلوک ساختمانی در غرب کارگاه الصباغ را بعد از درگیری با تروریست‌ها، به کنترل خود در آورد. در این عملیات شماری از تروریست‌ها کشته و زخمی شدند.

این درحالی است که آرامش شکننده‌ای در جبهه کشتزارهای الملاح ــ کاستلو در شمال شهر حلب ــ بعد از شکست آخرین تلاش عناصر مسلح برای پیشروی ــ برقرار شده است. مجموع خسارتهای تروریست‌ها از هفته‌های گذشته تا دیروز در این جبهه بالغ بر ۴۰ دستگاه خودروی زرهی اعم از تانک و bmp و خودروهای مجهز به تیربار سنگین و موشک‌انداز بوده است. این یک دستاورد برای ارتش سوریه به‌فرماندهی سرهنگ سهیل الحسن به شمار می‌رود که در این محور عملیات نظامی حلب مستقر هستند.

اما در سطح تلفات، بیش از سه‌هزار تروریست از همه گروههای تروریست مستقر در شمال سوریه کشته شده‌اند. اسامی ۲۰۴ نفر از این تروریست‌ها براساس اعتراف سایت و صفحه‌های مخالفان در اینترنت مستند شده است. برخی از آنها، سرکردگان ارشد عملیاتی گروههای تروریست هستند. صدها نفر از تروریست‌ها نیز در این مدت زخمی شده‌اند.

انتهای پیام/*

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال212 روز قبل