ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرگزاری فارس، ۵۹ گروه کاروان «زیر سایه خورشید» همزمان با دهه کرامت (از ۱۴ تا ۲۴مرداد) به ۱۱ کشور جهان و ۳۱ استان کشور اعزام می‌شوند که  این کاروان‌ها با بهره‌گیری از توان ۱۰هزار جوان فعال در قالب ۴۰۰ تشکل محوری زیر سایه خورشید، اقدامات و برنامه‌های خود را برای کمک به خانواده‌های محروم و نیازمند در سراسر کشور، به مرحله اجرا در می‌آورند.

۱۱ کشور جهان که شامل ۹۰ شهر و ۳۱ استان کشور که شامل ۴۶۰ شهر و روستا است در طول دهه کرامت میزبان کاروان‌های رضوی هستند. همچنین ۳۲۰ نفر از مبلغان دینی برجسته، مداحان، قاریان منتخب و جمعی از خدام رضوی، کاروان‌های «زیر سایه خورشید» را همراهی می‌کنند.

شایان ذکر است این کاروان‌ها حامل هزاران بسته فرهنگی، سوغات متبرک و پرچم متبرک بارگاه حضرت رضا(علیه السلام) بوده و همزمان با حضور ایشان در مقاصد مشخص‌شده، صد‌ها عنوان برنامه فرهنگی و حمایتی ویژه محرومان در جهت عمل به منویات رهبر معظم انقلاب، به اجرا در خواهد آمد.

گفتنی است؛ ۱۷اسفند سال گذشته رهبر معظم انقلاب در حُکمی۷بندی، خطاب به حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی تولیت آستان قدس رضوی، بر اهتمام این مجموعه عظیم در جهت محرومیت‌زدایی از مستمندان و مستضعفان تاکید کردند. در این راستا؛ اولویت اجرای طرح «زیر سایه خورشید» نیز در سال جاری، عمل به این مهم تعریف شده است.

شایان ذکر است تشکل‌های فرهنگی زیر سایه خورشید در سراسر کشور با شناسایی مناطق محروم شهرستان خود برنامه‌های ویژه‌ای جهت کمک و خدمت رسانی به محرومان در طول دهه کرامت تدارک دیده‌اند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/JXQ0B9

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,