ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌رضوی خبر داد

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۶:۲۸

همایش آموزش پرورش بر مدار تدبیر وامید با حضور وزیر آموزش و پرورش

رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌رضوی گفت: یکشنبه آینده استیضاح وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش مطرح و آقانی فانی به همراه معاونان خود در این نشست حضور دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سبزوار، حسین مقصودی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه ۷۵ نماینده خواستار استیضاح وزیر آموزش و پرورش هستند، اظهار داشت: متاسفانه عده‌ای به دنبال حاشیه‌سازی برای موافقان استیضاح وزیر آموزش و پرورش هستند و مدعی انصراف ۳۰ تن از موافقان استیضاح وزیر آموزش و پرورش شده‌اند.

وی با بیان اینکه تنها ۲ نفر از مخالفان طرح، انصراف داده‌اند، تصریح کرد: روز یکشنبه آینده موضوع استیضاح وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش مطرح و آقای وزیر به همراه معاونان خود در این نشست حضور دارد.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌رضوی با بیان اینکه استیضاح وزیر آموزش و پرورش از مهمترین مطالبات فرهنگیان است، خاطرنشان کرد: براساس نظرسنجی انجام شده ۹۳ درصد از فرهنگیان کشور خواستار این طرح استیضاح هستند و ۶ درصد با اجرای آن مخالف هستند. مخالفان استیضاح معتقدند که دولت در سال پایانی کار خود است و اجرای این طرح به صلاح نظام آموزش و پرورش نیست.

وی با بیان اینکه در یک سال باقی مانده از دولت هم می‌توان به وضعیت آموزش و پرورش رسیدگی کرد، ادامه داد: با توجه به وضعیت حاکم برمجلس و بالابودن تعداد موافقان استیضاح ما، این طرح رای می‌آورد؛ براساس قانون، طرح استیضاح باید در نخستین جلسه مجلس شورای اسلامی توسط هیئت رئیسه وصول و در مدت ۱۰ روز جلسه استیضاح وزیر آموزش و پرورش برگزار شود.

مقصودی وزیر در جلسه قبلی استیضاح خود نیز وعده‌های زیادی داده بود، گفت: تمام افرادی که مسئولیتی را می‌پذیرند، باید پاسخگوی اعمال خود باشند و وزیر هم در این زمینه باید پاسخگوی سیاست‌های اجرایی خود باشد.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال188 روز قبل