ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – نماینده ۷۴ کیلویی کشتی آزاد در یک شب خارق‌العاده نمایندگان روسیه، ترکیه و ازبکستان را شکست داد و بعد از ۱۶ سال در این رشته ایران را صاحب مدال طلا کرد.

به گزارش سایت نود، حسن یزدانی بعد از کسب این مدال گفت: مسابقات المپیک، میدان سختی است. همه با آمادگی کامل پای به این مسابقات گذاشته بودند.کشتی نخست را با امتیاز عالی به پایان رساندم اما حریف ترکم، کشتی‎گیر خوبی بود.در نهایت لطف خدا شامل من شد تا فینالیست شوم و به مدال طلا برسم. حریف روس، کشتی‎گیر کاربلد و بزرگی بود. البته او تمارض زیادی می‎کرد و داوری هم دچار نقایصی بود. روس‎ها کم‌نفس هستند و می‎دانستم که باید چگونه با وی مبارزه کنم.

قهرمان المپیک گفت: دکتر اعلام کرده بود که وی نمی‎تواند رقابت کند ولی چون داوری‎ها با روسیه بود، از این حریف حمایت کردند و او در رقابت باقی ماند. خدا را شکر که توانستم طلایی شوم و دل مردم ایران را شاد کنم.

وی درخصوص حذف جردن باروس آمریکایی، گفت: او کشتی‎گیر خوبی است اما به حریف روس باخت و در نهایت نتوانستم با وی مبارزه کنم. دو سال است درحال تلاشم و امروز نتیجه این تلاش‎ها را گرفتم. مدالم را از همین‌جا به مردم ایران تقدیم می‎کنم.

۳۹۰۴۶

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,