ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

یار سابق احمدی نژاد: او از خودراضی است

اخباراجتماعی,خبرهای اجتماعی,حسن بیادی

حسن بیادی معتقد است الگوی انتخاباتی احزاب ایران در هیچ جای دنیا نمونه ندارد وی در همین رابطه می‌گوید: در یک کلام بگویم که این مدل و روش در آرایش سیاسی هیچ جای دنیا و جهان سیاست حتی در کشورهای موسوم به جهان سومی ها وجود ندارد و این مدل بیشتر به یک روش قبیله ای و باندی شبیه است تا یک جریان سیاسی منطقی در کشورهای توسعه یافته. دلیل این معضل هم عدم وجود یک ساختار سیاسی و اجرایی مبتنی بر تفکر حزبی و عدم وجود مدیریت یکپارچه در جامعه اجرایی است.

 به گزارش خبر آنلاین وی در همین رابطه می‌افزاید: بنده اعتقاد دارم که اصولگرایان، اصلاح‌طلبان و همچنین گروه های معتدل و مستقل با توجه به عدم موفقیت باندهای سیاسی و آشفتگی حاصل از آن، برای انتخابات سال آینده باید با دو کاندیدای مجرب و مقبول  وارد رقابت انتخاباتی شوند و از دوقطبی شدن جامعه بپرهیزند و به شور و حال انتخابات بیافزایند تا نظر مقام معظم رهبری دال بر حضور حداکثری مردم شریف پای صندوق های رای محقق شود.

  

وی در همین رابطه اضافه کرد: با وجود باندهای سیاسی و تمامیت خواه در این جریان، کما فی السابق نتیجه قابل قبولی متصور نیست و جامعتین هم باید بدانند که متعلق به این باندهای سیاسی موسوم به اصولگرا نیستند در حالی که این بزرگواران متعلق به همه جامعه هستند و در این چند دوره اخیر انتخابات ثابت شده که این گروه ها نتوانسته اند شأن و شئون آنان را رعایت کنند و از این محور بیشتر به عنوان ابزار برای رسیدن به هدف  استفاده شخصی می کنند.

 

حسن بیادی همچنین معتقد است: حضور آقای قالیباف بسیار مؤثر و مفید و حضور آقای ولایتی قابل تامل است.

 

سخنگوی جبهه ایستادگی درباره توصیه پذیر بودن احمدی نژاد می‌گوید: احمدی نژاد از حداقل توصیه و مشورت پذیری برخوردار است. او از خود راضی است و آستانه تحمل انتقادش بسیار ضعیف است.

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,