ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

در آستانه سالگرد شهدای فاجعه منا برگزار می‌شود

۱۴ مرداد ۱۳۹۵ – ۰۰:۵۵

عکس

مدیر ارتباطات خیزش تمدن اسلام(معراج) از گرامیداشت یاد و خاطره شهدای منا در ایام ذی‌الحجه خبر داد و گفت: یاد شهدای فاجعه منا در ۶ شهری که بیشترین شهید را در سال گذشته داشته‌اند گرامی داشته می‌شود.

عقیل توحیدیان مدیر ارتباطات خیزش تمدن اسلامی(معراج) در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره عمده برنامه‌های در نظر گرفته شده برای گرامیداشت شهدای فاجعه منا اظهار کرد: خیزش تمدن اسلامی (معراج) که با محوریت شهدای فاجعه منا شکل گرفته در ایام ذی‌الحجه و سالروز فاجعه منا برنامه‌هایی را مدنظر خواهد داشت.

وی ادامه داد: سفر به ۶ شهر«قائمشهر، مهاباد، بندرترکمن، گنبد کاووس، نیشابور و شهرضا» که بیشترین حاجی شهید در فاجعه منا را داشته‌اند در شهریور ماه امسال و ایام این فاجعه انجام می‌گیرد و مراسم یادبود در این شهرها برگزار خواهد شد.

مدیر ارتباطات خیزش تمدن اسلامی(معراج) تصریح کرد: در این شهرهای مطرح شده برنامه‌های یادبود با حضور هنرمندان مطرح کشور برگزار خواهد شد و این مراسم که هر روز در یک شهر انجام می‌گیرد از رسانه ملی پخش خواهد شد.

توحیدیان خاطرنشان کرد: تمامی این برنامه‌های سالگرد شهدای منا به صورت خودجوش و مردمی و با حضور خانواده‌های این شهدا و به‌منظور زنده نگه‌داشتن یاد این عزیزان انجام می‌گیرد.

وی در ادامه به تمدید فراخوان گردآوری آثار «بیت‌ عتیق» با محوریت فاجعه انسانی منا اشاره کرد و گفت: با توجه به استقبال گسترده مردمی و درخواستهای ارائه شده فراخوان آثار تا ابتدای شهریور ماه تمدید شد و علاقمندان فرست دارند تا زمان تعیین شده آثار خود را ارائه دهند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال174 روز قبل