ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

گودرزی: موضوع آموزش در فدراسیونها باید اولویت داشته باشد

  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,وزارت ورزش

محمود گودرزی در یکصدو چهارمین نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان گفت : آموزش موضوع مهم و تاثیر گذاری است و باید در فدراسیون ها مورد توجه باشد و نتایج آن بصورت ملموس و روشن دیده شود.

 به گزارش  پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، وزیر ورزش و جوانان با اشاره به فرایند زمان بر موضوع آموزش، اظهار  کرد : آموزش صحیح و مبنایی و علمی منجر به تغییر رفتار و بهبود عملکرد سیستم می شود و نتایج ارزشمند آن را در المپیک ها و بازیهای آسیایی خواهیم دید .

 

گودرزی در بخش دیگری از نشست شورای معاونان آثار حضور مربیان طراز اول دنیا برای تربیت مربیان در ورزش ایران را یادآور شد و گفت : به طور مثال حضور دتمار کرامر در فوتبال ، گئورگی ورشنین در کشتی فرنگی یا ولاسکو در والیبال تحولات خوبی را در این رشته ها بوجود آورد .

 

وزیر ورزش و جوانان افزود : مربیان داخلی ما نباید احساس بی‌نیازی از آموزش کنند و باید توانمند شوند ، وزارت ورزش این آمادگی را دارد با حمایت از فدراسیون های کشور ، مربیان سطح یک دنیا را برای آموزش مربیان به ایران دعوت کند.

 

گودرزی همچنین از روسای فدراسیون های ورزشی خواست گزارش دقیق فعالیت های آموزشی خود را به وزارتخانه و معاونت آموزشی اعلا م کنند.

 

در ادامه نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان،  شعبانی بهار گزارشی از روند فعالیت های ستاد بزرگداشت هفته تربیت بدنی را بیان کرد.

 

به گفته وی قرار است هفته تربیت بدنی از ۲۴ تا ۳۰ مهر ماه برگزار شود.

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,