ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

گودرزی: برای حمایت از تیم ملی فوتبال هر کاری لازم باشد انجام می‌دهیم

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,گودرزی

وزیر ورزش و جوانان در آستانه بازی حساس تیم ملی فوتبال ایران مقابل قطر در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸، بار دیگر بر حمایت دولت و وزاتخانه از این تیم تاکید کرد.

به گزارش از وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی در خصوص بازدید از اردوی تیم ملی فوتبال که به همراه معاون اول رییس جمهوری انجام شد، گفت: برای حمایت از تیم ملی هر اقدامی لازم باشد انجام می‌دهیم و از تقویت این تیم فروگذار نخواهیم کرد.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به وضعیت تیم ملی فوتبال در آستانه بازی با تیم ملی قطر گفت: این تیم از مربی و بازیکنان توانمندی برخوردار است و می‌تواند با ارائه بازی‌های خوب راهی جام‌جهانی شود. انتظار مردم از این تیم خوب و کادر فنی توانمندش حضور در جام جهانی است و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

دکتر گودرزی با بیان اینکه باید یک عزم ملی همراه ملی‌پوشان فوتبال باشد گفت: وزارت ورزش و جوانان هر اقدامی که لازم باشد برای حمایت از تیم ملی انجام خواهیم داد و از فدراسیون هم خواسته‌ایم همه توان خود را برای پشتیبانی این تیم به‌کار گیرد.

وی تاکید کرد: ازمردم عزیزمان هم می‌خواهیم همان‌گونه که همواره پشتیبان و مشوق قهرمانانشان بوده‌اند تاحصول موفقیت، ورزشکاران را حمایت کنند.

پیش از این هم وزیر ورزش و جوانان در موضوع حل مشکل بازیکنان سرباز در آستانه جام ملت‌های آسیا، طلب کادر فنی تیم ملی از فدراسیون فوتبال، تهیه لباس های تیم ملی در جام جهانی و نیز مشکل زمین تمرین مناسب برای این تیم، شخصا ورود کرده بود.

 

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,