ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکن ملی پوش آلمانی بعد از سه سال بار دیگر به خانه اول خود بازگشت.

به گزارش وب سایت رسمی نود، ماریو گوتسه که پس از سه سال بار دیگر پیراهن تیم سابقش را خواهد پوشید، در اولین دیدار بسیار حساس خود باید در سوپرکاپ فوتبال آلمان به مصاف بایرن مونیخ برود که دیدار ویژه و خاصی برای او محسوب خواهد شد.

بازیکن ۲۴ ساله دورتموند در سه فصلی که در بایرن بازی کرد نتوانست به عنوان مهره کلیدی و تأثیرگذار تیم خود باشد و در اکثر مواقع در تیم پپ گواردیولا به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد. حالا او به خانه خود بازگشته و بسیار امیدوار است تا با پیروزی بر تیم سابق خود، ورودش به جمع زردپوشان را با خاطره ای خوش جشن بگیرد. گوتسه پس از پیوستن دوباره به دورتموند در گفتگوی خبری شرکت کرد و گفت:

آماده بازی کردن هستم و میخواهم هرچه زودتر برای دورتموند بازی کنم. روز یکشنبه برای من بازی خیلی مهمی خواهد بود و میخواهم هر طور شده در این بازی پیروز شوم. گرچه این بازی برای من از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است، اما امیدوارم بیش از همه به خود بازی پرداخته شود تا سایر جنبه های حاشیه ای این بازی.

گوتسه در مورد جدایی خود از دورتموند و پیوستنش به بایرن گفت:

با تجربه ای که الان دارم باید بگویم باید اندکی دیرتر از دورتموند جدا می شدم؛ اما من می خواستم ریسک کنم و زودتر به موفقیت برسم؛ اما اگر تجربه الان خود را داشتم قطعاً تصمیم دیگری می گرفتم.

زننده گل پیروزی بخش تیم ملی آلمان در فینال جام جهانی ۲۰۱۴ می گوید:

با توجه به مصدومیتی که داشتم، بسیار دوست دارم که هر چه زودتر به مرز آمادگی رسیده و بازی های زیادی را برای این تیم انجام دهم و با آنها به موفقیت برسم. هدف هر یک از بازیکنان باید این باشد که تمام توان و انرژی خود را به کار بندند و در این زمینه تمام تلاش خود را بکنند.

گوتسه در مورد پست بازی خود در تیم دورتموند می گوید:

این تصمیم بر عهده مربی است فقط باید بگویم که به خاطر بازگشت به دورتموند بینهایت خوشحالم اصلاً نمی توانم احساسم را در کلام بیان کنم. احساسم مانند احساسات یک کودک است.

۲۰۸۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,