ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

گلایه مریم امیرجلالی از شایعه‌سازان / مجید یاسر داماد من نیست!

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,خندوانه

«خندوانه» شب گذشته مهمان بازیگر «خانه به دوش» و شنونده درد دل های او بود.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ مریم امیرجلالی با دلی پر از حرف‌ها و شایعاتی که برایش ساخته‌اند، شب گذشته در جایگاه ویژه مهمانان «خندوانه» حاضر شد.

 

وی ابتدا در خصوص اصالتش اظهار داشت: من بارها گفتم که ملایری و اراکی و … نیستم و تنها مادر من متولد اراک بوده. او هم پس از ازدواج به تهران آمد و من نیز متولد همین جا هستم.

 

امیرجلالی در بخش دیگری از صحبت‌هایش در پاسخ به جوان که از داماد او پرسید، گفت: اینجا باز هم باید بگویم که مجید یاسر داماد من نیست؛ نمی دانم مردم این حرف ها را از کجا می سازند.

 

او ادامه داد: ما باید اصلاح و تغییرات را از خودمان شروع کنیم و با وجود برخی از این رفتارها درست نیست که همه چیز را از مسئولین بخواهیم و تمام اتفاقات را به گردن آن‌ها بیندازیم.

 

در ادامه نوبت به خاطره‌گویی از دورانی رسید که در آن این بازیگر مدام در مدرسه شیطنت می‌کرد و راهی دفتر می‌شد.

 

اما داستان بازیگر شدن او نیز از بحث های دیگر بود که به میان آمد. امیرجلالی درباره این ماجرا به آغاز اتفاقی کار بازیگری اشاره کرد و فیلمبرداری که در طبقه پایین خانه‌اش رخ داد را عامل این اتفاق خواند.

 

در ادامه یادی از «خودرو تهران ۱۱» مرضیه برومند شد و جلالی برومند را نه تنها یک دوست؛ بلکه به عنوان یک استاد و انسان واقعی خواند.

 

بعد از لبخند ۱۰ ثانیه ای و خداحافظی امیرجلالی، تصاویری از لبخند مهمانان این هفته پخش شد و در نهایت احسان خواجه امیری و کیانوش رستمی به علت نزدیک بودن رای، تندیس بهترین لبخند هفته را از آن خود کردند.

 

در ادامه بیژن بنفشه خواه آمد و پس از اجرای پانتومیم با دعاهای خیر برای همه این قسمت از خندوانه را به پایان رساند. 

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,