ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

حجت‌ الاسلام احد آزادی‌خواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گزارش را از نهاد و مشکلات مالی آن ارائه کرد.

وی افزود: دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در گزارش خود عنوان کرد که در حال حاضر ۲۲۰۰ کتابخانه به صورت مستقیم و ۱۲۰۰ کتابخانه به صورت غیرمستقیم توسط این نهاد اداره می‌شود و این در حالی است که با  توجه به شرایط فعلی، نیاز کشور به گونه‌ای است که باید این میزان تا حدود ۱۵ هزار کتابخانه در سطح کشور برسند که متاسفانه شهرداری‌ها در این باره سهم خود را پرداخت نمی‌کنند. 

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: همچنین در جلسه امروز رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گزارش‌ خود را در حوزه‌های اوقاف‌، امامزادگان و همچنین در حوزه قرآنی به کمیسیون ارائه کرد و به نقطه نظرات و سوالات نمایندگان نیز پاسخ داد.

آزادی‌خواه خاطرنشان کرد: آنچه که از صحبت‌ها و پاسخ‌های رئیس سازمان اوقاف برداشت می‌شد این بود که سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از نظم بسیار خوبی در حوزه مالی و درآمدها و هزینه‌ها برخوردار است.

وی در پایان گفت: یکی از مطالبی که توسط رئیس سازمان اوقاف به صورت محوری بیان شد موضوع مطالبات موقوفات از نهادها و ادارات دولتی که تقاضای همکاری نهادهای دولتی در این باره مشارکت لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/1PNSWY

منبع : farsnews.com

مجله