ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

واکنش پدر احسان حدادی به حواشی پسرش

حدادی که نایب قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن است در رقابت های المپیک ۲۰۱۶ ریو یک ناکام مطلق بود و خیلی زود از گردونه رقابت ها حذف شد. او ورزشکار پرتاب دیسک پرتاب های بسیار ضعیفی داشت و نتوانست موفقیت دوره قبل را تکرار کند.

احسان حدادی

احسان حدادی به ایران برمیگردد

احسان حدادی ورزشکار دو و میدانی و پرتاب دیسک که در المپیک ۲۰۱۲ لندن مدال نقره بدست آورد بعد از ناکامی و حذف از المپیک ریو در حالی که همه منتظر او هستند هنوز به ایران برنگشته است.

 
با توجه به اینکه نزدیک به ۲۰ روز از پایان مسابقات المپیک می گذرد هنوز احسان حدادی به کشور باز نگشته است بعضی، از اجرای قطعی حکم او خبر می دهند و بعضی هم مصر هستند که حدادی برای فرار از اجرای حکم دیگر به ایران برنمی گردد. با توجه به حد ۱۰۰ شلاقی که برای او در نظر گرفته شده است.
 
شایعات درباره احسان حدادی
 
در چند روز اخیر شایعاتی هم مبنی بر "رضایت شاکی خصوصی مدال آور المپیکی" روی خروجی سایت چند تا از خبرگزاری ها قرار گرفت. خبری که به ماجرای پرونده قضایی احسان حدادی، تنها مدال آور دوومیدانی ایران در المپیک اشاره داشت و در بخشی از آن نوشته شده بود:در روزهای گذشته پدر این ورزشکار با مراجعه به مراجع قضایی اعلام کرد شاکی خصوصی او رضایت خود را از فرزندش اعلام کرده و مقرر شده بعد از دریافت مبلغی، رضایتش را جلب کند.
 
به هر حال پس از انتشار این خبر، با محمد حدادی، پدر احسان حدادی تماس گرفتیم تا از صحت و سقم این موضوع مطلع شویم که محمد حدادی با تکذیب این خبر تاکید کرد:چنین موضوعی به هیچ وجه صحت ندارد و هرکسی آن را مطرح کرده، مرتکب اشتباه شده است.
 
عمل جراحی احسان حدادی
 
وی درباره اینکه شنیده می شود حدادی شاید دیگر به ایران بازنگردد، پاسخ داد:پسرم صرفاً برای درمان آسیب دیدگی و عمل جراحی به آلمان سفر کرده است و هفته آینده به ایران برمی گردد و به تمام شایعات موجود اخیر که برای وی درست شده است خاتمه می دهد.

گفته های پدر احسان حدادی درباره بازگشت پسرش

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,