ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – آنتوان گریزمان بعد از کسب پیروزی ۴-۰ در هفته سوم رقابت های لالیگا مقابل سلتاویگو بسیار خوشحال تر به نظر می رسید.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، این بازیکن فرانسوی بعد از دو تساوی پشت سر هم اتلتیکو مادرید در آغاز رقابت های لالیگا، اظهار داشت که این تیم در صورت ادامه این روند باید برای بقا در لیگ بجنگد، که با واکنش تند برخی از هم تیمی هایش مواجه شد؛ اما بعد از کسب نخستین پیروزی فصل در هفته سوم رقابت ها، گریزمان گفت:

به خاطر اظهارات قبلی معذرت می خواهم. نباید آن صحبت ها را به طور عمومی بیان می کردم؛ این چیز ها باید درون رختکن بماند. من هم تیمی هایم را در ملاء عام سرزنش کردم و حالا می خواهم در همین حال از آنها معذرت خواهی کنم. بعد از آن با کاپیتان های تیم صحبت کردم و حالا می خواهم به طور واضح صحبت کنم. من اولین کسی بودم که در جریان تساوی ۰-۰ مقابل لگانس بازی ضعیفی ارائه کرد، از دست خودم عصبانی بودم چون می خواهم در همه بازی ها پیروز شویم. اما این چیزی را عوض نمی کند – نباید آن صحبت ها را به زبان می آوردم. از اینگونه چیز ها درس می گیرم.

از او در مورد عملکرد این هفته تیمش سوال شد که وی پاسخ داد:

ما باید چنین عملکردی ارائه می کردیم، و من برای تیم و آنچه که درون زمین به نمایش گذاشتیم بسیار خوشحالم. از این تیم بسیار راضی هستم. بازی خوبی ارائه کردیم.

گریزمان در این مسابقه دو گل به ثمر رساند و اتلتیکو مادرید روز سه شنبه باید در نخستین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف پی اس وی آیندهوون برود.

۱۷۷۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,