ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وزیر اوقاف سوریه در گفتگو با تسنیم:

۱۱ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۱:۴۲

عبد الستار السید

وزیر اوقاف سوریه با بیان اینکه گروه‌های تروریستی برای خدمت به پروژه صهیونیستی تأسیس شدند، گفت: به‌یاری خدا قدس را آزاد خواهیم کرد.

«عبدالستار السید» وزیر اوقاف سوریه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در دمشق در حاشیه همایش یادبود چهل و هفتمین سالگرد به آتش کشیدن مسجدالاقصی در دمشق گفت: صهیونیست‌های قاتل، تروریسم تکفیری را از یهودیانی که در صدر اسلام با خوارج ائتلاف تشکیل دادند به ارث بردند و امروز داعش و النصره را تشکیل دادند.

وی افزود: تا زمانی که ارتش و ملت سوریه و مقاومت از بین نرود، مسجدالاقصی تخریب نخواهد شد. سوریه همچنان به دفاع از ارزش‌ها و اصول در جهان عربی و اسلامی پایبند است.

السید تأکید کرد: گروه‌های تروریستی برای خدمت به پروژه صهیونیستی تأسیس شده‌اند، آنها مسجدالاقصی را در گذشته به آتش کشیدند و امروز نیز مسجد اموی در شهر حلب و کلیساها را به آتش می‌کشند و تمام تمدن ملت سوریه را منهدم کردند.

وزیر اوقاف سوریه در ادامه گفت: ارتش سوریه امروز با تروریسم تکفیری در سوریه مبارزه و از مقدسات اسلامی و مسیحی به‌رهبری بشار اسد دفاع می‌کند و این در حالی است که خائنان به آغوش اسرائیل پناه برده‌اند.

السید با بیان "باید همیشه از قدس سخن بگوییم تا حقیقت دشمن را بشناسیم" گفت: جولان آزاد خواهد شد و به‌یاری خدا با نیروهای مقاوم قدس را نیز آزاد خواهیم کرد.

وزیر اوقاف سوریه در ادامه افزود: ما ایمان قاطعانه داریم که خداوند مسجدالاقصی را به ما برمی‌گرداند اما الاقصی صرفاً با آرزو برنمی‌گردد بلکه با جانفشانی و خونهای پاکی که سربازان و افسران ما در راه قدس و آزادی و کرامت تقدیم می‌کند، برخواهد گشت.

وزیر اوقاف سوریه در پایان گفت: این باندهای تکفیری که برای تخریب و ویرانی سوریه و قتل مردم این کشور تلاش می‌کنند، همان دست‌های پلیدی هستند که مسجدالاقصی را به آتش کشیدند و این همه بلا و بدبختی را برای ملت فلسطین به وجود آوردند. ما در سوریه در خط مقاومت باقی خواهیم ماند و وارد مسجدالاقصی خواهیم شد و ان‌شاء‌الله در آن نماز خواهیم خواند.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال145 روز قبل