ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۵ سال پس از قتل دختر ۸ ساله‌ای که در راه مدرسه ربوده شده بود، تنها متهم پرونده بار دیگر در دادگاه کیفری محاکمه شد اما دست داشتن در قتل دختر‌بچه را انکار کرد.

این جنایت نهم اسفند‌ماه در میگون اتفاق افتاد و در جریان آن دختری ۸ساله به نام حدیثه در راه رفتن به مدرسه ناپدید و چند ساعت بعد جسد سوخته‌اش در اطراف شهر کشف شد. هر چند به‌درستی معلوم نبود چه اتفاقی افتاده اما چند شاهد پسر جوانی را دیده بودند که دختربچه را سوار خودرواش کرده بود. به این ترتیب وی بازداشت و در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

قضات دادگاه با بررسی محتویات پرونده حکم به بی‌گناهی وی دادند اما این رأی در دیوان عالی کشور نقض و پرونده بار دیگر برای رسیدگی به دادگاه ارسال شد. در دور دوم رسیدگی به این پرونده که صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی امین مقدم‌زهرا برگزار شد، بار دیگر پدر و مادر حدیثه اعلام کردند خواسته‌شان قصاص قاتل است.

سپس چند شاهد آنچه را درباره این ماجرا می‌دانستند، بیان کردند و در ادامه اتهام قتل عمدی و جنایت بر میت به متهم تفهیم شد و وی در دفاع از خودش گفت: من بی‌گناهم و اصلا از ماجرای قتل حدیثه اطلاعی ندارم. فردی به دروغ گفته که من قاتل هستم. او برایم پاپوش درست کرده است. در پایان این جلسه درحالی‌که به‌نظر می‌رسد ماجرای قتل حدیثه به کلافی سردرگم تبدیل شده، قضات دادگاه برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.

 

همشهری آنلاین

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,