ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی در گفت‌وگو با تسنیم:

۰۴ مهر ۱۳۹۵ – ۱۷:۰۶

گردوغبار2

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از وقوع پدیده گردوغبار در خاک عراق خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود تا وزش باد و گردوغبار در دو روز آینده نوار غربی کشور را در بر بگیرد.

احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: با توجه به ورود سامانه بارشی در روزهای گذشته به کشورمان، امروز باران پراکنده در بخشهایی از سواحل دریای خزر تداوم می‌یابد.

وی ادامه داد: در اواخر وقت امروز استانهای خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی نیز دچار بارش پراکنده همراه با رعد و برق و کاهش نسبی دما می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود که بارشهای پراکنده باران در سه روز آینده برای استان گیلان ادامه داشته باشد.

وظیفه با بیان اینکه بارشهای پراکنده باران و رعد و برق در جنوب کشور نیز رخ می‌دهد، گفت: در دو روز آینده در ساعات بعد از ظهر جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوبی کرمان و بخشهایی از شرق و شمال هرمزگان دچار بارشهای پراکنده باران می‌شود.

وی از وقوع پدیده گردوغبار در مناطق غربی کشور خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود پدیده گردوغبار که در کشور عراق ایجاد شده نوار غربی کشور را در برگیرد‌.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور همچنین اهواز را با ۴۰ درجه گرمترین و ارومیه را با ۳ درجه بالای صفر خنک‌ترین منطقه کشور دانست.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال154 روز قبل