ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۱۹ مرداد ۱۳۹۵ – ۲۱:۲۱

سوریه حلب تبلیغات

در حالی که تروریست‌ها روز شنبه توانسته بودند گذرگاه باریکی را که از آن با عنوان گذرگاه مرگ یاد می‌شود باز کنند اما ارتش سوریه امروز توانست کنترل این گذرگاه را نیز در اختیار بگیرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، ستاد تبلیغات جنگ سوریه در بیانیه‌ای اعلام کرد: گذرگاه نفوذی گروه‌های تروریستی مسلح به شرق حلب بسته شد.

در این بیانیه آمده است: تروریستهای مسلح این گذرگاه را روز شنبه گذشته در منطقه راموسه واقع در جنوب حلب ایجاد کردند.
در این بیانیه همچنین تأکید شده است: رزمندگان مقاومت و نیروهای ارتش سوریه این گذرگاه را با آتشباری زمینی از چند جهت بستند.

در بیانیه ستاد جنگ در سوریه آمده است: ارتش سوریه شماری از مقرهای تجمع گروه‌های تروریستی مسلح در منطقه خان‌طومان در حومه جنوبی حلب را هدف حملات موشکی و خمپاره‌ای خود قرارداد.

پهپادهای رزمندگان مقاومت هم شماری از مقرهای تجمع تروریستها در روستای خلصه در حومه جنوبی حلب را هدف حمله قراردادند.
برپایه این بیانیه، تروریستها در این حملات متحمل خسارت‌های سنگینی شدند.

همچنین شبکه تلویزیونی المیادین از حملات موفقیت آمیز ارتش سوریه به گروه‌های تروریستی در جنوب حلب خبر داد.

خبرنگار این شبکه گزارش داد: ارتش سوریه با تغییر تاکتیک خود به حالت هجومی، به تپه الصنوبرات حمله و آن را آزاد کرد. ارتش سوریه در عملیاتی که می‌توان آن را پیشگیرانه عنوان کرد، به منطقه الاسد در غرب حلب حمله کرد و مانع از هجوم تروریستها و انجام عملیات آنها شد. درگیری‌ها در اطراف حلب ادامه دارد و جنگنده‌های سوریه و روسیه با حملات خود از تثبیت مواضع تروریستها در مناطق اشغال شده جلوگیری می‌کنند. با توجه به حملات هوایی و توپخانه‌ای ارتش سوریه، تروریستها نمی‌توانند تجهیزات نظامی و خودرو و تانک و نفربر برای تحکیم مواضع خود و یا آغاز عملیات جدید وارد منطقه کنند.

«عبدالله المحیسنی» سرکرده سعودی گروه‌های تروریستی امروز اعتراف کرد که عملیات شکست محاصره شرق حلب ناکام مانده و تا تکمیل این مأموریت فاصله (مکانی) زیادی نمانده است. سخنان وی اشاره به گذرگاه باریکی دارد که تروریستها به‌سوی شرق حلب باز کرده بودند اما ارتش سوریه در عملیات امروز خود توانست همین گذرگاه باریک را هم از دست تروریستها خارج کند. هرچند پیش از این ارتش سوریه بر این گذرگاه اشراف داشت اما هم‌اکنون نیروهای ارتش در آن مستقر شده‌اند.

خط پشتیبانی غرب حلب باز است و روزانه تانکرهای سوخت و کامیون‌های مواد غذایی به حلب وارد می‌شود.

ارتش سوریه در محورهای مختلف در حال نبرد با تروریستهاست و اگر بتواند در محور راشدین هم به‌خوبی پیشروی کند خط پشتیبانی تروریستها را در منطقه ثَکنات تحت محاصره درخواهد آورد و این منطقه به کشتارگاه تروریستها تبدیل خواهد شد.

انتهای پیام/.*

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال194 روز قبل