ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – گابی، کاپیتان با تجربه روخی بلانکوس علاقه فراوانی به سرمربی‌گری دارد و می گوید پس از بازنشستگی سرمربی اتلتیکو خواهد شد.

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، او بیشتر دوران حرفه ای فوتبالش را در ویسنته کالدرون سپری کرده است و تحت هدایت دیگو سیمئونه موفق به فتح کوپا دل ری و لالیگا هم شده است. او دو بار نیز با تیمش نایب قهرمان اروپا شده و حالا از علاقه خود به مربی گری صحبت می کند. گابی در این باره به AS گفت:

من عاشق اتلتیکو هستم و می خواهم هرطور که بتوانم به تیمم کمک کنم. وقتی فوتبالم به عنوان بازیکن به پایان برسد اهداف دیگری برای کمک به تیم در سر دارم. هم اکنون بهترین دوران فوتبالی ام را سپری می کنم. جایگاهم را در باشگاه پیدا کرده ام و  این موضوع تاثیر بسیاز زیادی در فوتبالم داشته است. با سیمئونه احساس راحتی می کنم. ما درک متقابلی از هم داریم. 

وی در خصوص هم تیمی اش افزود:

کوکه بازیکن فوق العاده خوبی است. او دونده، جنگنده و باهوش است و روی گل های ما تاثیر زیادی دارد. او در ضربات شروع مجدد هم تبحر دارد و در خیلی از پست ها توانایی بازی و کمک به تیم را دارد. وقتی او در میانه میدان به میدان می رود بیشترین تاثیر را در تیم دارد. در فصول گذشته تیم ما در دفاع بسیار منسجم بود. اما اکنون ما در هنگام هجوم هم استایل منحصر به فردی داریم. 

۱۳۱۳

مجله