ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۶:۴۰

کارلوس کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در آستانه آغاز رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پیامی داد و اعلام کرد که نمی‌توانند حامیان تیم ملی را ناامید کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلوس کی‌روش که در حال حاضر همراه با تیم ملی فوتبال کشورمان در اردوی ایتالیا در کاورچیانو به‌سر می‌برد، درباره شرایط موجود در تیم ملی و مسابقات انتحابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به نکاتی اشاره کرده است. بخش رسانه‌ای تیم ملی فوتبال کشورمان صحبت‌های کارلوس کی‌روش را طی پیامی منتشر کرد که به‌شرح زیر است:

«هم‌اکنون ۱۵ روز تا شروع مسابقات رسمی انتخابی جام جهانی و بازی با تیم ملی قطر فاصله داریم. با وجود اینکه در این مدت با سختی‌ها و دشواری‌های گوناگون، رفتارهای تحریم‌آمیز و موانع مختلف روبه‌رو بودیم، ولی تیم ملی کاملاً زنده است و سراسر با انگیزه و با عزمی راسخ.

هم‌اکنون زمان ارائه و زمان این است که بهترین عملکرد را در بهترین نوع ممکن داشته باشیم. هم‌اکنون زمان این است که برای اعتقادات، عقاید و اهداف و آرزوهای‌مان بجنگیم.

هم‌اکنون زمان دستیابی به موفقیت است و هیچ جایی برای ابراز تأسف یا بهانه‌گیری و توجیه کردن وجود ندارد.

هم‌اکنون زمان این است که بدانیم به چه‌میزان باید از خودگذشتی نشان دهیم، تحمل زجر داشته باشیم، البته زمان این هم هست که به تلاش‌ها و تعهداتی که از خود نشان داده‌ایم افتخار کنیم و لذت ببریم.

هم‌اکنون زمان دستیابی به موفقیت است و هیچ چیزی کمتر از آن نباید رخ دهد.

هم‌اکنون زمان این است که مسیر خود را نشان دهیم و  با دستان خود آینده را دیکته کنیم و با هر روز بهتر شدن و قدرتمندتر شدن درخشان شویم.

هم‌اکنون زمان درخشش و کسب افتخار برای خانواده‌های‌مان، دوستان‌مان و هواداران فوتبال ایران و خودمان است، به‌ویژه برای تمام کسانی که در این مدت از ما حمایت کردند و اعتماد خود را به ما نشان دادند، نمی‌توانیم آنها را ناامید کنیم».

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال192 روز قبل