ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در فاصله سه ساعت مانده تا دیدار تدارکاتی تیم‌های ملی ایران و باشگاه اسپال نشست خبری با حضور کارلوس کی‌روش و مدیر باشگاه اسپال برگزار شد.

مدیر این باشگاه ایتالیایی با خیر مقدم به تیم ملی ایران اظهار کرد: تیم ملی ایران بهترین تیم آسیاست و ما مفتخریم که میزبان شما هستیم. فرصت دیدار با تیم ایران  را مغتنم می شماریم و خوشحالیم که می توانیم از شما میزبانی کنیم.

کی روش هم با اشاره به سرمایه گذاری حریفان آسیایی ایران گفت: تمام تیمهای دیگر آسیایی از جمله چین، قطر، کره و حتی عراق و لبنان فرصت بازی‌های دوستانه را پیدا کرده‌اند اما متاسفانه ایران این فرصت را نداشت.

وی افزود: اردوی ایتالیا دقیقا آن چیزی نبود که خواسته من باشد اما باید بگویم فدراسیون فوتبال ایتالیا و باشگاه اسپال به نوعی ما را نجات دادند و من به همین خاطر از آنها تشکر می‌کنم. اکنون باید از این فرصت منحصربه فرد که هرچند محدود است، استفاده کنیم.

کی‌روش همچنین در پاسخ به سوالی درباره وضعیت بازیکنان ایرانی اظهار کرد: بازیکنان ایرانی بسیار خوبند و در سطحی هستند که می‌توانند برای تیم‌های ایتالیایی بازی کنند.

در پایان کی روش و مدیر باشگاه اسپال با پیراهنهای دو تیم عکس یادگاری گرفتند.

انتهای پیام/آ

http://fna.ir/A1WFQ5

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,