ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – یاشوا کیمیش، علیرغم شروع فوق‌العاده‌اش در فصل جاری، کماکان معتقد است راه درازی برای رسیدن به جایگاه بازیکنان بزرگ این باشگاه در پیش دارد.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از سایت گل، کیمیش جوان که زیر نظر گواردیولا در بعضی بازی‌ها برای باوارایی ها به میدان می‌رفت، فصل جاری شروعی عالی داشته است. این بازیکن در فصل گذشته به تیم اصلی بایرن رسید و حالا یکی از اعضای مهم ترکیب این تیم محسوب می‌شود. وی در مورد شرایط خودش گفت:

من فصل گذشته از دسته دوم به بایرن‌مونیخ پیوستم و خیلی‌ها حتی مرا نمی‌شناختند. اما حالا همه‌چیز متفاوت است. فصل پیش من در بعضی بازی‌ها حاضر بودم اما فصل جدید را به‌عنوان یک بازیکن ملی‌پوش آغاز کردم. این باعث شد انتظارات از من خیلی بیشتر باشد. بااین‌حال من هنوز صرفا از اینکه بتوانم برای دقایقی به میدان بروم خوشحال خواهم بود.

فشار روی من بیشتر از قبل نخواهد بود چراکه من خودم بالاترین انتظارات را از خودم دارم اما سطح توجهات روی من بیشتر است. مثلاً من بیشتر از قبل تحت توجه عکاس‌ها هستم که این فصل پیش وجود نداشت و من بدون توجه کسی، سوار اتوبوس تیم می‌شدم.

چه در بایرن و چه در تیم ملی، من هم‌تیمی‌هایی دارم که دستاوردهای خیلی زیادی داشته‌اند؛ خیلی‌ها قهرمان اروپا، قهرمان جهان یا لیگ قهرمانان هستند. صرف اینکه بازی‌های بیشتری به من می‌رسد یا چند گل به ثمر رسانده‌ام، چیزی برای مقایسه بین من با آن‌ها ایجاد نمی‌کند. بازیکنانی مثل نوئر، مولر یا آلونسو افتخارات خیلی بالایی دارند و با من قابل‌مقایسه نیستند.

گفتنی است کیمیش فصل گذشته از اشتوتگارت به بایرن‌مونیخ پیوست.

۱۴۰۵

مجله