ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دبیرکل سابق سازمان امنیت ملی ترکیه در گفتگو با تسنیم:

۰۲ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۴:۱۸

تونجر کیلینج - دبیر سابق شورای امنیت ملی ترکیه

ژنرال بازنشسته ارتش گفت: کودتاگران علناً همراهی و متابعت خود از ناتو را اعلام کرده بودند؛ از این اعلام متابعت می‌توانیم نتیجه لازم را بگیریم که آنها هیچ سیاست متفاوتی از ناتو را در پیش نمی‌گرفتند.

«ژنرال تونجر کیلینج» دبیرکل سابق سازمان امنیت ملی ترکیه، در مصاحبه با خبرگزاری تسنیم در مورد تبعات کودتای نافرجام هفته گذشته ترکیه و ادامه عملیات‌های مقابله با آن، اصلی‌ترین ضربه این کودتا را به مبارزه دولت این کشور علیه تروریسم دانست.

کیلینج گفت: در حالی که در بخشی از کشور ارتش در حال مبارزه با تروریسم است، ما نیازمند وحدت ملی هستیم. در چنین وضعیتی مشغول شدن به وضعیتی که در یک هفته گذشته رخ داد نتیجه‌ای جز مشکل‌سازی برای این مبارزه نخواهد داشت.

وی که در سالهای انجام وظیفه‌اش در دبیرکلی سازمان امنیت ملی ترکیه با مطرح کردن اندیشه لزوم نزدیکی و همراهی ترکیه با ایران و روسیه مورد حمله رسانه‌های غرب‌گرا قرار گرفته بود در مورد تبعاتی که پیروزی کودتا می‌توانست در رابطه ترکیه با منطقه و کشورهای همسایه خود داشته باشد، اظهار داشت: آنها علناً همراهی و متابعت خود از ناتو را اعلام کرده بودند. از این اعلام متابعت می‌توانیم نتیجه لازم را بگیریم که آنها هیچ سیاست متفاوتی از ناتو را در پیش نمی‌گرفتند.

انتهای پیام/*

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال211 روز قبل