ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

استاندار ایلام در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم:

۱۳ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۵:۰۵

مروارید استاندار ایلام

استاندار ایلام با بیان اینکه کنسولگری موقت عراق آخر محرم در ایلام مستقرمی‌شود، گفت: تردد از مرز مهران فقط با گذرنامه و ویزا ممکن است.

محمدرضا مروارید در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام اظهار داشت: کنسولگری موقت عراق در ایلام اواخر محرم دایر و مستقر می‌شود و در این مرکز ویزای عراق برای افرادی که می‌خواهند در پیاده‌روی بزرگ اربعین شرکت کنند صادر می‌شود.

وی افزود: زائران عزیز باید توجه داشته باشند که تردد از مرز مهران تنها با داشتن مدارک معتبر ممکن است و از هم‌اکنون از مردم می‌خواهیم که بدون داشتن ویزا و گذرنامه معتبر به مرز مهران مراجعه نکنند.

استاندار ایلام عنوان کرد: بر اساس آماری که داشته‌ایم سال گذشته بیش از ۷۰ درصد زائران از طریق پایانه مرزی مهران به عتبات عالیات در ایام اربعین مشرف شدند.

وی با بیان اینکه امسال نیز استان ایلام با همراهی و همکاری گروه‌های مختلف مردم برای پذیرایی و استقبال و اسکان زائران خود را آماده کرده است، خاطرنشان کرد: سال گذشته نزدیک به دو میلیون نفر از طریق پایانه مرزی مهران تردد داشتند.

مروارید با ابراز اینکه در حوزه راه مشکلاتی در استان ایلام وجود دارد، افزود: تلاش بر این است که ۴۰ کیلومتر از محور ارتباطی مهران به ایلام تا قبل از اربعین چهاربانده شود.

وی گفت: از نظر امکانات موجود در پایانه مرزی مشکلی وجود ندارد و گیت‌های تردد نیز از ۱۸ مورد به ۹۵ مورد در سال گذشته ارتقا پیدا کرده است.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال175 روز قبل