ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

رئیس پلیس‌راه مازندران با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی به‌منظور جلوگیری از بروز ترافیک در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه مازندران اعمال می‌شود، تصریح کرد: تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا ۲۴ روز جمعه ۲۹ مردادماه از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

این مسؤول با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان، اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۹ تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۳۰ مردادماه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز جمعه ۲۹ تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۳۰ مرداد ماه از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

محمدنژاد با اعلام اینکه تردد انواع تریلی کماکان از محور هراز همچنان ممنوع است، یادآور شد: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۹ مردادماه از این محور ممنوع است.

وی با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.
 
فارس

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,