ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – ستاره بلژیکی تیم فوتبال چلسی با حرف های طعنه آمیزش نسبت به مورینیو، رفتار مناسب مربی ایتالیایی این فصل تیمش را تحسین کرد.

به گزارش وب سایت نود، ادن هازارد با تعریف و تمجید از سرمربی ایتالیایی چلسی، به طور غیرمستقیم از ژوزه مورینیو مربی فصل پیش آبی پوشان لندن انتقاد کرد.

ژوزه مورینیو که در ۱۶ هفته ابتدایی فصل گذشته هدایت چلسی را بر عهده داشت، پس از چند هفته ابتدایی فصل گذشته با ستاره های تیم از جمله ادن هازارد بلژیکی به مشکل خورد و رابطه آنها بسیار تیره شد. هازارد که فصل گذشته از روزهای اوج خود کاملاً به دور بود، در سه هفته نخست رقابت های این فصل ۲ گل به ثمر رسانده است. مهاجم تیم ملی بلژیک به L’Equipe گفت:

کونته به بازیکنان خود اطمینان و اعتماد کامل دارد و پس از آنکه سال گذشته برای ما بسیار ناامید کننده تمام شد، در این فصل بار دیگر به روزهای خوب خود بازگشته ایم. من تغییری نکرده ام و همیشه همین گونه بوده و هستم؛ اما این آنتونیو کونته است که به خوبی می داند با بازیکنان خود چگونه رفتار کند و دلیل آن هم اینست که خود کونته در بالاترین سطح بازی کرده است.

ژوزه مورینیو پس از آنکه در هفته شانزدهم فصل گذشته از چلسی جدا شد، از ابتدای این فصل به عنوان سرمربی منچستر یونایتد جانشین لوئیس فان خال هلندی شد.

 

۲۰۸۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,