ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

خبرنگار تسنیم از سوریه گزارش می‌دهد

۱۹ مرداد ۱۳۹۵ – ۰۹:۳۸

حلب

ده‌ها تن از تروریست‌ها در کمین نیروهای مقاومت در مسیرهای منتهی به جنوب حلب کشته و ۳۷ خودروی زرهی تروریست‌ها در محورهای مختلف حلب منهدم شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از دمشق، ارتش سوریه و نیروهای مقاومت خطوط دفاعی خود را در اطراف دانشکده‌های نظامی در منطقه «الراموسه» در غرب حلب تثبیت کرده‌اند.

همچنین بر اساس گزارش‌های موثق، تجهیزات نظامی گسترده به حلب اعزام شده و نقشه جبهه‌های نبرد از ۴۸ ساعت گذشته تغییری نکرده است. بمباران هوایی و توپخانه‌ای مواضع تروریست‌ها نیز همچنان ادامه دارد.

نیروهای مقاومت کمین‌هایی را در منطقه دانشکده‌های نظامی و جاده‌های منتهی به جنوب حلب به اجرا گذاشته بودند و در این کمین‌ها تعداد زیادی از تروریست‌ها کشته و زخمی شدند.

همچنین در حمله هوایی ارتش به تجمع تروریست‌ها در منطقه «غابه الاسد» واقع در شمال الراشدین الرابعه در غرب شهر حلب ۲۰ عنصر مسلح کشته و زخمی شدند.

در مناطق دانشکده‌های نظامی، خان‌طومان، محور الزربه و سراقب حلب ۳۷ خودروی نظامی تروریست‌ها منهدم شد.

در همین رابطه بعد از رسیدن اطلاعات دقیق، جنگنده‌های سوریه در یک حمله هوایی کاروان نظامی تروریست‌ها را در نزدیکی فرودگاه ابوالزهور در ادلب هدف قرار دادند که بر اثر آن این کاروان به‌صورت کلی منهدم شد. این کاروان شامل نیروهای ویژه حزب اسلامی ترکستان بود که به اسم «زائیر الترکستان» شناخته می‌شوند.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال194 روز قبل