ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

تیپ های مردانه در هفته مد میلان در سال ۲۰۱۶

هفته مد میلان یک رویداد نیمه سالانه در میلان، ایتالیا، است که در دو بخش بهاره/پاییزه در ماه های فوریه-مارس و پاییزه-زمستانه در ماه های سپتامبر-اکتبر هر سال برگزار می گردد. این رویداد دنیای فشن، از سال ۱۹۵۸ در کنار هفته مد لندن، هفته مد پاریس و هفته مد نیویورک به یکی از مطرح ترین رویدادهای جهان در زمینه مد و لباس تبدیل شده است. این هفته های مد که در امتداد یکدیگر قرار دارند، به نحوی برنامه ریزی شده اند که ابتدا در نیویورک، سپس در لندن، بعد در میلان و در انتها در پاریس برگزار می شوند.
 
شهر میلان در ایتالیا در کنار پاریس، لندن، توکیو و نیویورک به عنوان یکی از پایتخت های مد در جهان مطرح شده است. میلان تاریخ بلند بالایی در زمینه صنعت مد، لباس و پارچه دارد. در قرن نوزدهم، این شهر به یکی از قدرتمندترین شهرهای اقتصادی ایتالیا تبدیل شد.
 
شهری که در زمینه صنعت و تجارت توانایی بالایی در ایتالیا ایجاد کرد. هرچند مد در میلان، از مد پاریس بسیار الهام گرفته بود و تاثیر دوخت و طراحی پاریسی که در آن زمان مطرح ترین مرکز مد در دنیا بود را می توان در آثار پایتخت مد ایتالیا دید، اما طراحی ساده و هوشیارانه طراحان این شهر که الهام گرفته از طبیعت زیبای ایتالیا بود، تفاوت های شایانی بین مد در این دو شهر اروپایی ایجاد کرد. با شروع قرن بیستم و ظهور طراحان جدید در این شهر، مد و فشن رونق تازه ای گرفت و توانست میلان را به عنوان یکی از پایتخت های مد در دنیا مطرح سازد.
 
این پیشرفت را به سادگی می توان در افزایش اهمیت مد میلان در صنعت جهانی مد و فشن دید. میلان در دهه های پایانی قرن بیستم به ویژه دهه های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ به خوبی مشاهده کرد. رشدی که در دو دهه بعدی و تا شروع سال ۲۰۰۰ نیز ادامه پیدا کرد و این شهر را به عنوان یکی از چهار پایتخت مد جهان معرفی کرد. این شهرت میلان البته به دلیل صنعت لباس آماده «Ready-to-wear» چند برابر شده است. میلان تاثیر به سزایی در رشد این شاخه از صنعت مد داشت.
 
شهر میلان در این هفته، کلکسیون لباس های مردانه خود را در معرض نمایش قرار داد. طراحان این مجموعه بیشتر تمرکز خود را بر مد خیابانی گذاشته اند تا لباس های خیلی رسمی و مجلل که در اینجا نمونه هایی از آنها را برایتان آورده ایم.
هر سال در هفته مد میلان برندهای مطرحی همچون، روبرتو کاوالی، دولچه و گابانا، گوچی، پرادا و… حضور دارند

هفته مد میلان

مدهای خیابانی در هفته مد ایتالیا

 هفته مد میلان

هفته مد ایتالیا ۲۰۱۶

 مدل های لباس مردانه در هفته مد میلان

 

 هفته مد میلان

شو مردانه Pitti Uomo

 هفته مد میلان

مدهای خیابانی در هفته مد ایتالیا

 هفته مد میلان

مراسمPitti Uomo

هفته مد میلان

تیپ ها در هفته مد ایتالیا

هفته مد میلان

تیپ آقایان در هفته مد ایتالیا

 هفته مد میلان

تصاویر هفته مد میلان

 هفته مد میلان

جشنواره مد میلان

 هفته مد میلان

شو مردانه Pitti Uomo

 هفته مد میلان

طراحی لباس مردانه در هفته مد میلان

هفته مد میلان

جذاب ترین مدهای خیابانی هفته مد ایتالیا

کلکسیون لباس های مردانه در هفته مد میلان

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,