ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی لیورپول اعتقاد دار سطح پایین تیم های لالیگا به تیم های بزرگی چون بارسلونا کمک زیادی می کند.

به گزارش وبسایت نود، یورگن کلوپ در جدیدترین مصاحبه خودش اذعان کرده تیمی مثل بارسلونا می تواند در نیمی از بازی های لالیگا با تیم دوم خود به میدان برود و این بزرگترین تفاوت بین تیم های بزرگ اسپانیایی و انگلیسی است.

کلوپ به نشریه دیلی میل انگلیس گفته:

تفاوت اصلی لیگ برتر با لالیگا این است که مثلا بارسلونا می تواند در نیمی از بازی هایش با تیم دوم خود بازی کند. مسی تنها ۴٫۳ کیلومتر می دود و آن ها ۵ گل بثمر می رسانند. بعضی از بازی های آن ها مثل جلسه تمرینی برای ریکاوری است. این اتفاق در هیچ بازی در انگلیس رخ نمی دهد.

ما اخیرا با بارسا در ومبلی بازی کردیم و بازیکنان آن ها در تونل خمیازه می کشیدند و به اطراف نگاه می کردند. ما برنده شدیم اما آن ها می توانستند ۵ گل بزنند.

مربی پیشین دورتموند همچنین درباره پیوستن به لیورپول در ماه اکتبر سال ۲۰۱۵ گفته:

باشگاه به ثبات روی نیمکتش نیاز دارد و من به همین دلیل گزینه مناسبی برای لیورپول هستم. پیوستن به لیورپول تصمیم دشواری نبود. آن ها تنها تیمی بودند که من می توانستم تعطیلاتم را به خاطر آن ها ناتمام رها کنم. پیشنهادهای زیادی را رد کردم تا اینکه بحث پیوستن به لیورپول پیش آمد. عاشق هواداران، رنگ پیراهن، هواداران و خیلی چیزهای دیگر این باشگاه شدم. فوق العاده است.

۲۰۳۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,