ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول به شدت مورد علاقه ژورنالیست ها و خبرنگاران است، به خاطر صریح اللهجه بودن و شوخی های مداومش، اما گاهی این رک بودن او از حد می گذرد!

به گزارش وبسایت نود، سرمربی سابق بروسیا دورتموند به تازگی اعلام کرده است که دیگر با خبرنگاران نشریه سان انگلیس مصاحبه نمی کند و در کنفرانس ها پاسخ آن ها را نخواهد داد و دلیل این عمل او، مطالبی بود که چندی پیش این نشریه به کذب و بدون کوچک ترین پایه و اساس حقیقی از زندگی خصوصی دژان لوورن منتشر کرد. اما چنین رفتار هایی از سوی این مربی کاریزماتیک بی سابقه نیست. زمانی که او سرمربی بروسیا دورتموند بود و پس از باخت خارج از خانه برابر کلن، زمانی که از تونل به سمت محل برگزاری کنفرانس خبری پس از بازی در حرکت بود با استفن می، خبرنگار SWR آلمان مواجه شد و مکالمه خنده دار و تاریخی با او داشت.

استفن می از زمان مربیگری کلوپ در ماینتس تا زمان حضور او در دورتموند ۵۰ بازی خارج از خانه تیم های کلوپ را به عنوان خبرنگار حضور داشت که کلوپ در هیچ کدام از آن ها برنده نشد! کلوپ یک مصاحبه با او در زمان حضورش در ماینتس و یک مکالمه هم در زمان باخت به کلن داشت که در زیر می خوانید. (مکالمات به صورت عامیانه ترجمه شده است.)

در زمان حضور کلوپ در ماینتس؛

یورگن کلوپ: من تا حالا تو رو بعد از اینکه یه بازی خوب داشتیم ندیدم!

استفن می: این واقعیت نداره…

یورگن کلوپ: آخرین باری که تو بودی و ما خارج از خانه بازی را بردیم کی بود؟!

استفن می: اممممم… خیلی باید فکر کنم

یورگن کلوپ: هیچوقت! قبل از بازی تو رو دیدم و اعتماد به نفسم صد پله افت کرد! میشه لطفا به SWR بگی برای بازی های خارج از خانه ما یک خبرنگار دیگه بفرستن؟ بازی های خونگی رو بیا ولی بازی های خارج از خونه رو نه! خرافاتی نیستما، ولی وقتی تو رو می بینم…!

در زمان حضور کلوپ در دورتموند و پس از شکست برابر کلن؛

یورگن کلوپ بلافاصله پس از دیدن استفن می: ای بابا…شوخیت گرفته؟ گمشو دیگه! جدی انتظار داری الان باهات مصاحبه هم بکنم؟! همونقدر دوست دارم این اتفاق (مصاحبه کردن با تو) بیوفته که دوست دارم امشب دندون درد بگیرم! حتما چقدر هم به من قبل از بازی خندیدی، مجبوری اینجا باشی؟ من نمیفهمم واقعا، تا حالا نشده وقتی تو اینجا حضور داری من حتی یک امتیاز هم بگیرم! ۵۰ تا خبرنگار دیگه هم توی SWR کار می کنن اما تو رو میفرستن اینجا که حال کنی و به من بخندی و آخر سر هم بگی “کاریش نمی تونم بکنم”

استفن می: خب کاریش نمی تونم بکنم!

یورگن کلوپ: به خاطر همین هم باهات مصاحبه نمی کنم!

۱۷۲۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,