ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران معتقد است که چین حریف ساده‌ای برای ایران نخواهد بود. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، حسین کعبی درخصوص برد تیم ملی مقابل قطر و انتقادهایی که از سبک بازی تیم ملی صورت گرفت، گفت: تیم‌های آسیایی نسبت به چند سال گذشته پیشرفت قابل‌توجهی داشته‌اند. اگر یادتان باشد تا همین چند سال پیش تیم‌هایی مثل قطر را خیلی راحت شکست می‌دادیم، ولی دیدید که آنها چگونه در فوتبال پیشرفت کردند و سراغ جذب بازیکنان خارجی رفتند. دیدید که تیم ملی امارات موفق به شکست دادن ژاپن در زمین خودش شد و این نشان می‌دهد حتی تیم‌های درجه دوم و درجه سه نیز در آسیا پیشرفت کرده‌اند.

او ادامه داد: برخی از تیم ملی انتقاد می‌کنند، ولی به این موضوع توجه نمی‌کنند که ما در چه شرایطی این رقابت‌ها را شروع کردیم. تیم ملی نتوانست با تیم‌های خوبی بازی دوستانه برگزار کند و این درحالی است که تیم‌های دیگر از جمله قطر بهترین بازی‌ها را انجام دادند.

بازیکن فعلی تیم سپیدرود عنوان کرد: بازیکنان ما تازه در چنین بازی‌های رسمی باید دنبال هماهنگ شدن با یکدیگر باشند و این درحالی است که ما باید مشکل هماهنگی را در بازی‌های دوستانه برطرف کنیم و در مسابقات رسمی در بهترین شکل ممکن قرار داشته باشیم. اگر در همین بازی گلر قطر اشتباه نمی‌کرد تا صبح نمی‌توانستیم گل بزنیم.

کعبی در خصوص بازی حساس تیم ملی مقابل چین گفت: شما مطمئن باشید که ما در آینده تیم بهتری خواهیم شد، چون کی‌روش کارش را بلد است و جوان‌های باانگیزه‌ای در تیم ملی حضور دارند. اعتقاد من این است که روز سه‌شنبه بازی سختی مقابل چین درپیش خواهیم داشت، ولی فکر می‌کنم حتی گرفتن تساوی هم در زمین حریف نتیجه خوبی است. امیدوارم تیم ملی در این بازی موفق باشد.

 

۲۰۵۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,