ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

۲۲ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۶:۲۵

آیت الله عبدالکریم عابدینی امام جمعه قزوین

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: از دولت درخواست داریم با متخلفان حقوق‌های نجومی برخورد جدی و قاطع کنند و این درخواست همه مردم بوده که مسئولان باید پاسخ دهند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر قزوین که در مسجدالنبی برگزار شد، اظهار داشت: فرهنگ ایثار و شهادت از سرمایه‌های ارزشمند ۸ سال دفاع مقدس بوده که باید در سطح جامعه و به ویژه در بین نسل جوان نهادینه شود.

وی بیان کرد: مقاومت اسلامی باید در دنیا ایجاد و توسعه یابد تا بدین وسیله شاهد فراهم شدن بستر‌های ظهور امام زمان(عج) در جامعه باشیم این در حالی بوده که براساس آیات قرآن کریم، بهشت پاداش ایستادگی در برابر ظلم و دفاع از مظلوم است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تصریح کرد: امام(ره) همواره بر عدم اعتماد به دشمنان و مستکبران تاکید داشتند چراکه با شناخت فتنه‌ها و توطئه‌های دشمن، جبهه حق و باطل را مشخص کرده و این مهم باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

امام جمعه قزوین عنوان کرد: متاسفانه کشور در موضوع برجام به سبب اعتماد کردن به وعده‌های دشمنان متحمل آسیب‌ها و ضررهایی بسیاری در زمینه‌های مختلف از جمله صنعت، تکنولوژی و نظام انقلابی شد که سخنان امام(ره) درباره دشمنان را باید در موارد این‌چنینی مورد توجه قرار گیرد.

عابدینی با بیان این مطلب که دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی از مسئولیت خود سوءاستفاده کرده‌اند، گفت: متاسفانه دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی علاوه بر تصرف بر بیت‌المال، از مسئولیت خود نیز سوء‌استفاده کرده‌اند که این امر امانت در خیانت است.

وی بیان کرد: از دولت درخواست داریم با متخلفان حقوق‌های نجومی برخورد جدی و قاطع کنند و این درخواست همه مردم بوده که مسئولان باید پاسخ دهند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین خواستار ریشه‌یابی اساسی موضوع اراضی هفت‌سنگان قزوین و برخورد با متخلفان شد.

عابدینی با اشاره به مقاومت ۳۳ روزه لبنان تصریح کرد: مقاومت ۳۳ روزه لبنان در مقابل ظلم و مستکبران حاصل صدور آرمان‌های انقلاب بود که خوشبختانه شاهد شکست تلخ صهیونیست‌ها بودیم.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال191 روز قبل