ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله:

۱۷ مهر ۱۳۹۵ – ۱۹:۰۳

قاووق با کیفیت

نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان کشتارهای صورت گرفته توسط عربستان در یمن را شدیدتر از کشتارهایی دانست که توسط رژیم صهیونیستی در غزه صورت می گیرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از العهد، شیخ نبیل قاووق نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله گفت: لبنان و آینده و سرنوشت این کشور به سرنوشت نبرد علیه تروریسم تکفیری در سوریه گره خورده است و پیروزی ما علیه این پروژه پیروزی برای لبنان است، زیرا لبنان با این پیروزی خود را در برابر خطر تکفیری‌ها ایمن کرده است.

وی طی سخنانی در یک مجلس عاشورایی گفت: پروژه تکفیری که از حمایتهای عربستان، آمریکا و اسرائیل برخوردار است، برای هدف قرار دادن و  محور مقاومت و تضعیف و محاصره آن طراحی شده است.

قاووق گفت: هنگامی که ما در سوریه می‌جنگیم، شکستی برای این پروژه است و لبنان را از خطر آن در امان نگاه می دارد.

شیخ قاووق در ادامه سخنان خود، محاصره عربستان علیه یمن را محکوم کرد و گفت که این محاصره شدیدتر از محاصره اسرائیل علیه غزه است و کشتارهایی که عربستان در یمن انجام داده است شدیدتر از کشتارهای اسرائیل در غزه بیشتر است.

نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله افزود که دست عربستان به خون بیگناهان در سوریه و عراق و یمن آلوده است و این کشور اگه همه پولهای دنیا را نیز خرج کند، نمی‌تواند چهره آلوده به خون خود در جهان اسلام را پاک کند.

عربستان سعودی ضمن ائتلاف با برخی کشورهای عربی منطقه از ششم فروردین ۹۴ حملات گسترده علیه یمن را کلید زد تا از این طریق بتواند «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن را به قدرت بازگرداند.

بر اثر این حملات، تاکنون هزاران یمنی از جمله زنان و کودکان جان باخته یا زخمی شده‌اند و ده‌ها هزار نفر نیز آواره شده‌اند و ۸۰ درصد تأسیسات زیربنایی، خدماتی و درمانی این کشور ویران شده است.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال139 روز قبل