ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد

سرهنگ عابدی

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به یکسان شدن اعمال ممنوعیت تردد خودروهای غیرمجاز در طرح زوج و فرد و طرح ترافیک از شنبه، از مراجعه گسترده به مراکز معاینه فنی طی روز گذشته و امروز خبر داد.

سرهنگ حسن عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم با اشاره به کاهش زمان اجرای طرح زوج و فرد از صبح روز شنبه اظهار کرد: با توجه به تدابیر اتخاذ شده، اجرای طرح زوج و فرد به مدت ۲ ساعت از روز شنبه کاهش می‌یابد.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بر اساس این تصمیم، ساعت اجرای طرح زوج و فرد و طرح ترافیک یکسان شد و محدودیت ورود به محدوده زوج و فرد همچون محدوده طرح ترافیک، از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ساعت ۱۷ اعمال خواهد شد.

به گفته وی روزهای پنجشنبه نیز ساعت اعمال محدودیت تردد در طرح زوج و فرد و طرح ترافیک تا ساعت ۱۳ خواهد بود.

عابدی در پایان با اشاره به استقبال دارندگان خودرو برای اخذ گواهی معاینه فنی، از حجم سنگین خودروها در اطراف مراکز معاینه فنی تهران خبر داد و افزود: با توجه به اجرایی شدن طرح کاهش (L.E.Z) از ابتدای مهرماه، از روز گذشته شاهد حجم گسترده مراجعه خودروها به مراکز اخذ گواهی معاینه فنی بودیم به طوریکه این مراکز ساعت ارائه خدمات خود را افزایش دادند و امروز نیز این مراجعات گسترده ادامه دارد.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    مجله

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال150 روز قبل