ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

براساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های هواشناسی، امروز ابرناکی و بارش باران در بخش‌هایی از سواحل خزر تداوم دارد که در سواحل شرقی گاهی با رعدوبرق همراه خواهد بود و دریای خزر نیز مواج است.

امروز در استان‌های خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد و کاهش نسبی دما را شاهدیم؛ همچنین امروز‌ به سبب وزش باد شدید خلیج فارس مواج است.

روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری وقوع بارش پراکنده در استان گیلان را انتظار داریم؛ در ۲ روز آینده در ساعات بعدازظهر در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوبی کرمان و بخش‌هایی از شرق و شمال هرمزگان بارش پراکنده گاهی رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.

تصاویر ماهواره هواشناسی پدیده گردوغبار را در شرق عراق نشان می‌دهد بنابراین وقوع پدیده گردوغبار و کاهش کیفیت هوا در مناطق مرزی استان‌های نوار غربی کشور دور از انتظار نیست.

آسمان تهران طی ۲ روز آینده صاف گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران ۳۰ و ۱۵ درجه خواهد بود.

روز آینده اهواز با دمای ۴۱ درجه بالای صفر گرم‌ترین شهر کشور و شهرکرد و زاهدان با دمای ۴ درجه بالای صفر در برخی ساعات سردترین شهرهای کشور خواهند بود.

میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا ۲۴ شهریورماه امسال ۲۳۳٫۹ میلی‌متر ثبت شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.
منبع: خبرگزاری فارس

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,