ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

کاهش قیمت بلیت مترو در ساعات غیر پیک

 اخباراجتماعی  ,خبرهای اجتماعی ,مترو تهران

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه به رئیس شورای شهر تهران پیشنهاد کاهش قیمت بلیت مترو در ساعات غیر پیک را داد.

به گزارش  فارس، محمد احمدی بافنده در دیدار با رئیس شورای شهر به چمران پیشنهاد کرد مقدمات بررسی طرح «کاه ش قیمت بلیت مترو در ساعات غیر پیک سفرها»را فراهم سازد.

 

اهدافی همچون افزایش رفاه مردم، کمک به کاهش سفرهای غیرضروری در ساعات پیک سفر، ایجاد انگیزه برای استفاده از مترو در ساعات غیر پیک سفر و کمک به کاهش ترافیک سطحی از جمله هدف های طرح این پیشنهاد از سوی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران است.

چمران با استقبال از این پیشنهاد، از مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران وحومه خواست تا پیشنهاد خود را در صحن شورای شهر تهران مطرح و دلایل خود را به اعضای شورای شهر ارائه کند.

 احمدی بافنده در جلسه شورای مدیران شرکت بهره برداری مترو، ضمن بررسی شیوه های بهبود خدمات رسانی به مسافران، تخفیف قیمت بلیت برای ساعات غیر پیک را به عنوان یکی از روش های موثر برای کاهش مشکل مسافران مترو در ساعات غیر پیک سفر مطرح و خاطرنشان ساخته بود که در برخی کشورهای پیشرفته دارای صنعت مترو، هم اکنون این روش مورد استفاده قرار می گیرد و آثار مثبتی بر جا گذاشته است.

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,