ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

خبرنگار تسنیم در دمشق گزارش می‌دهد

۱۵ مهر ۱۳۹۵ – ۱۳:۳۲

ارتش سوریه

فرماندهی‌کل ارتش سوریه خطاب به همه عناصر مسلح در محلات شرقی حلب تأکید کرد که منتظر کمک کسی نباشند، زیرا همه خطوط امدادرسانی به آنها قطع شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در دمشق، فرماندهی‌کل ارتش سوریه دستور کاهش تعداد حملات هوایی و توپخانه‌ای به مواضع تروریستها در محلات شرقی حلب را با هدف کمک به کسانی که خواهان خروج از مناطق تحت اشغال تروریستها هستند، صادر کرد.

فرماندهی‌کل ارتش سوریه خطاب به همه عناصر مسلح در محلات شرقی حلب تأکید کرد که منتظر کمک کسی نباشند، زیرا همه خطوط امدادرسانی به آنها قطع شده است و هیچ راهی ندارند به‌جز اینکه سلاحهای خود را رها کنند.

در بیانیه فرماندهی‌کل ارتش سوریه آمده است: در پی موفقیتهای نیروهای ارتش سوریه در حلب و قطع همه راههای امدادرسانی به گروههای تروریستی در محلات شرقی این شهر و انهدام مراکز حیاتی تروریستها و مقرهای آنها، فرماندهی کل ارتش سوریه با هدف بهبود اوضاع انسانی غیرنظامیان در حلب که گروههای تروریستی آنها را گروگان گرفته و به سپرهای انسانی برای خود تبدیل کرده‌اند، دستور کاهش حملات هوایی و توپخانه‌ای به مواضع تروریستها را صادر کرد.

این تصمیم بعد از پیشروی‌های نیروهای ارتش سوریه در حلب و قطع تمام راههای امدادرسانی به گروههای تروریستی در محلات شرقی شهر و انهدام مراکز حیاتی تروریستها و مقرهای آنها، صورت گرفته است.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال138 روز قبل