ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

آیت‌الله اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم:

۱۱ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۰:۵۲

آیت الله علی اسلامی

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید براینکه ای‌کاش مسئولان دولتی از نزدیک مشکلات اقتصادی مردم را لمس می‌کردند، گفت: رئیس‌جمهور باید یک تجدیدنظر در اداره کشور و مسائل اقتصادی کند.

آیت‌الله علی اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به مشکلات اقتصادی حاکم در کشور اظهار داشت: ای‌کاش مسئولان دولتی از داخل توده مردم اطلاعات دقیق‌تری داشتند و از نزدیک مشکلات اقتصادی آنان را لمس می‌کردند و بعد شعار رونق اقتصادی می‌دادند.

وی بابیان اینکه اسلام حاکم در ایران، دستِ غرب و شرق را از چشمداشت به این کشور دور کرده است، پیشرفت صنعت موشکی، دفاعی، پزشکی و تکنولوژی کشور را مربوط به اسلام دانست و گفت: آقای روحانی اگر داخل ملت بود و گرفتاری مردم را لمس می‌کردند، قطعاً چاره‌ای غیر  از وضع موجود می‌اندیشیدند.

عضو مجلس خبرگان رهبری به ترک روستاها توسط ساکنین آن‌ها اشاره و خاطرنشان کرد: بنده منطقه‌ای با ۲۵ هزار ساکن می‌شناسم که چند صد نفر آنجا برای پیدا کردن شغل به حواشی تهران رفته‌اند تا شاید آنجا بتوانند امرار معاش زندگی‌شان تأمین شود.

آیت‌الله اسلامی افزود: چگونه قابل‌قبول است به‌عنوان نمونه مرغ در کمتر از چهل روز از ۵۵۰۰ به ۸۵۰۰ برسد.

وی با درخواست از رئیس‌جمهور برای تجدیدنظر در اداره کشور ابراز کرد: رئیس‌جمهور باید یک تجدیدنظر در اداره کشور و مسائل اقتصادی کند و این نحوه پیش بردن کارها سبب نارضایتی مردم شده است.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال203 روز قبل