ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – کاسمیرو به دلیل شکستگی استخوان نازک نی پای خود دو هفته دیگر دور از میادین خواهد بود، و در مقایسه با سایر مصدومیت های مچ یا پاشنه پا، این یک آسیب دیدگی غیرمعمول است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، این هافبک برزیلی نقشی محوری در ترکیب تیم زیدان دارد و تعادل را برقرار می کند و در غیاب او مادریدی ها به ۴ تساوی پیاپی دست یافته اند، که اهمیت کاسمیرو را نشان می دهد. وی در مصاحبه اخیر خود راجع به اینکه روند ریکاوری چطور پیش می رود، گفت:

برخورد سختی صورت گرفت و مصدومیت جدی بود، اما به آن غلبه کردم. سخت تلاش می کنم تا به فرم سابق خود بازگردم و هرچه سریع تر به میدان بروم. بهبود یافتن این مصدومیت کمی سخت است اما من به دنبال بازگشت هر چه سریع تر هستم. اینکه نمی توانم در زمین حضور داشته باشم و به هم تیمی هایم کمک کنم یا برای تیم فداکاری کنم، بیشتر از مصدومیت من را اذیت می کند. عصبانی هستم چون فقط می خواهم درون زمین کنار هم تیمی هایم باشم.

فکر می کنی هم تیمی هایت درون زمین دلتنگ تو هستند؟

من بازیکن مهمی هستم اما این اهمیت دقیقاً به اندازه سایر بازیکنان است. بدون هم تیمی هایم، نمی توانم مهم باشم بنابراین باید یاد بگیریم که اینگونه برای همه ارزش قائل شویم.

فصل را تاکنون چطور ارزیابی می کنی؟

احساس خوبی دارم. ما با تیم صدرنشین هم امتیاز هستیم، و در لیگ قهرمانان اروپا نیز موقعیت خوبی داریم. نمی توانید فراموش کنید که این تیم فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد. هواداران باید به ما باور داشته باشند، ما قهرمان اروپا شده ایم. این ترکیبی قدرتمند است و ما ناامید نخواهیم شد.

بخشی از ترکیب تیم ملی برزیل بودن چه حسی دارد؟

بازی برای برزیل و رئال مادرید مایه افتخار من است. بازی برای تیم ملی کشورم و رئال مادرید رؤیای من بود. فقط می خواهم از این فرصت لذت ببرم.

۱۷۷۱

مجله