ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

اختصاصی تسنیم/ متن وصیت‌نامه مدیر مالی حزب کارگزاران:

۱۶ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۲:۴۹

کارگزاران

مدیر مالی و اداری حزب کارگزاران که خودکشی کرده است، طی مطلبی که یک روز قبل آن نوشته، چرایی خودکشی خود را تشریح کرده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، به‌گفته برخی رسانه‌ها، شب گذشته در دفتر حزب کارگزاران سازندگی جسد مردی که خود را حلق‌آویز کرده بود، کشف شد که بنا به اظهارات محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران، فرد مذکور، بیژن سلطانی مدیر مالی و اداری حزب کارگزاران (نزدیک به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی) بوده است.

رسانه‌ها به‌نقل مقامات دادسرای جنایی از مشکوک بودن خودکشی خبر دادند و پلیس نیز اعلام کرده که بررسی‌ها همچنان ادامه دارد؛ بنا به پیگیری‌های انجام شده برای تنویر افکار عمومی، متن وصیت‌‌نامه و حکم انتصاب مرحوم آقای بیژن سلطانی در اختیار خبرنگار تسنیم قرار گرفت.

متن بخشی از وصیت‌نامه بیژن سلطانی معاون مالی حزب کارگزاران که اقدام به خودکشی کرده است، به‌شرح زیر است:

مرحوم آقای سلطانی در وصیت‌نامه خود، از عدم توجه مسئولان حزب کارگزاران به او که در وضعیت نابسامان اقتصادی و معیشتی زندگی می‌کرده، سخن گفته و تأکید کرده که مسئولان حزب کارگزاران در سخت‌ترین شرایط اقتصادی و معیشتی او را اخراج کرده‌اند.

متن این وصیت‌نامه به‌شرح زیر است:

از تاریخ ۵۵/۲/۱ تا تاریخ ۵۵/۳/۱ (سی سال و یک ماه) نماینده رسمی شهرداری تهران معاون مالی و اداری مناطق ۹ و ۲ و یک بودم که حدود ۲۰ سال پست‌های مدیریتی داشتم.

زمان تصدی جناب آقای دکتر کرباسچی، اکثر مدیران و پرسنل صاحب‌خانه شدم ولی من به‌دلیل داشتن یک دستگاه آپارتمان که با وام زمان بنی‌صدر خریداری نموده بودم پس از پرداخت ۱۰ سال اقساط مربوطه به‌جهت قرار گرفتن در طرح بزرگراه امام علی(ع) بر اساس فشار شهردار منطقه مجبور به توافق شدیم که از همان موقع تاکنون آواره و مستأجر شدم. به‌دلیل حقوق اندک بازنشستگی پس از بازنشستگی حدود سه سال به‌صورت کارمند قراردادی خدمات اداری شهر به‌عنوان معاون پشتیبانی پروژه ممیزی املاک شهر تهران مشغول به کار شدم که پس از اتمام ممیزی به‌دلیل بازنشسته بودنم نسبت به فسخ قرارداد اقدام و متعاقب آن در شرکت تعاونی شهریار به‌عنوان مدیر امور سهام مشغول به کار شدم.

پس از حدود دو سال با دستور مدیرعامل وقت آقای حصاری‌نژاد فسخ قرارداد و تسویه حساب گردیدم. بعد از حدود سه ماه بیکاری مجدداً در یک شرکت تأمین نیروی انسانی مربوط به بانک قوامین به‌عنوان مدیر اداری مشغول به کار شدم که در انتهای سال به‌دلیل تغییر مدیرعامل مجدداً تسویه حساب نهایتاً پس از حدود شش ماه بیکاری که شدیداً در مضیقه مالی بودم به‌دلیل پرداخت اجاره سنگین و هزینه‌های زندگی با حقوق ناچیز بازنشستگی با کمک جناب آقای مهندس آقاعلیخانی از تاریخ ۹۳/۷/۲۲ تاکنون به‌عنوان مدیر مالی و اداری حزب مشغول به کار شدم که خدا را شکر تا به حال زندگی به‌طور روال عالی می‌گذشت و شغل خاصی نداشتم تا اینکه اعلام شد به‌علت مشکل در پرداخت حقوق به بنده نیاز ندارند. آیا حزب به این عظمت مشکل ماهی ۲ میلیون تومان را دارد؟

در صفحه تلگرام جناب‌ آقای مهندس آقاعلیخانی در خصوص مشکل نقدینگی حساب تنخواه اعلام مأیوس شدن را دارند و پیشنهاد تعطیلی دارند. اگر پرونده پرسنلی بنده در طول خدمت در شهرداری را ملاحظه نمایید: به‌طور کرار داوطلبانه جبهه‌های حق علیه باطل خدمت کرده و در اغلب عملیات شرکت داشتم و از مجروحین جنگ تحمیلی عملیات فتح‌المبین هستم (جانباز). قادر به تأمین هزینه‌های زندگی نمی‌باشم. با توجه به توضیحات فوق‌الذکر به‌دلیل مشکلات به وجود آمده مجبور به کاری که نباید انجام دهم، متوسل شدم.

بیژن سلطانی ۹۵/۵/۱۴

انتهای پیام/*

 

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال200 روز قبل