ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – در حال حاضر هیچ جای خالی در باشگاه رئال مادرید وجود ندارد که روبرتو کارلوس نقش مربیگری را به عهده بگیرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، کارلوس سابقه هدایت تیم های سیواس اسپور، بلدیه اسپور و دهلی دینامو را در کارنامه دارد اما نقش او به عنوان سفیر باشگاه رئال مادرید در آسیا و منطقه اقیانوس آرام و همچنین معاملات و کسب و کار زمانش را پر کرده است. وی در آخرین مصاحبه خود گفت:

پیش از این با باشگاه صحبت کرده ام اما آنها من را نمی خواهند. آنها می گویند که تصویر من بیشتر مناسب نقش سفیر است. وقتی فرصت بازگشت به دنیای مربیگری را داشته باشم، این کار را خواهم کرد. در حال حاضر به عنوان سفیر راضی هستم.

رقابت های لالیگا از این هفته دوباره دنبال خواهد شد، و کارلوس امیدوار است که شاگردان زیدان به مسیر پیروزی بازگردند:

مصدومیت بازیکنان نباید تأثیری خیلی زیادی داشته باشد چرا که رئال مادرید یک تیم عالی با بازیکنان جایگزینی است که خیلی خوب بازی می کنند. ۴ بازی اخیر آنطور که امیدوار بودیم خوب پیش نرفته است، اما زمان برای جبران وجود دارد. یک جو فوق العاده و تیمی بزرگ وجود دارد و باید ببینیم که می توانیم دوباره قهرمان لیگ شویم یا نه.

کارلوس در مورد برنده امسال جایزه توپ طلا نیز گفت:

فکر می کنم کریستیانو رونالدو تاکنون توپ طلا را به خانه برده اما به کسی نگفته است! بعد از مصدومیت زانو کمی زمان برد تا او به فرم سابقش بازگردد اما از این به بعد کریستیانویی که می شناختیم را به همه نشان خواهد داد، همانطور که برای پرتغال بازی کرد. برای او آرزوی موفقیت می کنم.

۱۷۷۱

مجله