ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

کمپانی آدیداس به تازگی اعلام کرده که قصد دارد یک کارخانه‌ی تولید کفش در ایالت متحده‌ی آمریکا تاسیس کند و این کارخانه تا سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد. تا به اینجای خبر چندان چیز غیر عادی و عجیبی مشاهد نمی‌شود، اما قضیه تازه از آنجا که بدانید شعبه‌ی جدید کارخانه کفش آدیداس قرار است تماما توسط کارگران رباتی فعالیت خود را انجام دهد و نیروی کار این کارخانه را قطعات فولادی هوشمند تشکیل خواهند داد، نه متخصصان انسانی!
 
۳۵۴۲۵۱_۴۶۹ 
 
این کارخانه‌ی فوق مدرن که قرار است با نام SPEEDFACTORY در ایالت آتلانتای آمریکا تاسیس شود، سرعت و دقت انجام روند تولید را بسیار بالا می‌برد و آدیداس را قادر میسازد که محصولات مورد نیاز مصرف کنندگان در کشور آمریکا را با سرعت بالایی به آنها تحویل دهد. اریک لیدتک (Eric Liedtke) از اعضای بورد اجرایی گروه صنعتی آدیداس در این باره می‌گوید که این کمپانی به عنوان یک برند خلاق و سازنده قصد دارد که با کمک مشتریان خود، آینده‌ را بسازد و آنها از این که برای اولین بار این سیستم خط تولید رباتی را در کشور آمریکا راه‌اندازی خواهند کرد، خوشحال هستند.
 
 

این برند آلمانی اعلام کرده است که شعبه‌ی جدید کارخانه کفش آدیداس آنها را قادر می‌سازد که سفارش کاربران در ایالات متحده‌ی آمریکا را با سرعت بالا و با حجم‌های بالا به آنها تحویل دهد و این موضوع فرصت بسیار مناسبی را فراهم می‌کند که مشتریان با استفاده از آن قدار خواهند بود تا حد زیادی سفارشی‌سازی محصول مورد نظر خود را انجام دهند و ظاهر، راحتی و اندازه‌ی مورد نظر خود را با دقت بالا از این کارخانه تحویل بگیرند.

 

کمال مهر

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,