ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

آیت‌الله مکارم شیرازی:

۲۸ مهر ۱۳۹۵ – ۰۹:۴۹

آیت الله مکارم شیرازی

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اینکه چهره منافقانه غربی‌ها در مبارزه با تروریسم شناخته شده است، گفت: در باطن بسیاری از دولتمردان غربی منافق هستند اما گاهی در دوراهی‌ها مجبورند چهره خود را نشان دهند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، آیت الله مکارم شیرازی صبح امروز در جلسه درس خارج فقه خود که در شبستان مسجد اعظم قم برگزار شد، با اشاره به اینکه انجام کار نیک خرج ندارد و همه می‌توانند کار نیک انجام دهند اظهار داشت: اسلام آئین رحمت است به‌خلاف اینکه شیادان وهابی و دست پرورده‌های آنها معرفی کردند اسلام آئین خونریزی و تخریب و خشونت نیست.

مرجع تقلید شیعیان با بیان "نباید دستور اسلام را در انجام کارهای نیک فراموش کنیم" افزود: در مقابل کار نیک، کار شر کوچک را هم نباید کوچک بشماریم چرا که وقتی روی هم انباشته می‌شود پرونده‌ای وحشتناک می‌شود.

استاد برجسته حوزه علمیه با تأکید بر اینکه نه کار نیک و نه کار شر را نباید کوچک شمرد خاطرنشان کرد: اخیراً این دروغگویان و کوردلان شناخته می‌شوند.

وی با بیان اینکه غربی‌ها سال‌ها چهره خود را زیر پرده‌هایی به‌نام حقوق بشر، کمک به بینوایان، حمایت از حیوانات، حفظ محیط زیست و دموکراسی پوشانده بودند تصریح کرد: در سال‌های اخیر بسیاری از این پرده‌ها کنار رفته و چهره‌های آنها شناخته شده است.

آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به اینکه چهره منافقانه غربی‌ها در مبارزه با تروریسم شناخته شده است، گفت: آمریکا در عراق برای مقابله با داعش آمد اما الآن که مردم می‌خواهند داعش را در عراق نابود کنند آمریکایی‌ها می‌خواهند داعش را با حمایت خود راهی سوریه کنند.

مرجع تقلید شیعیان ادامه داد: دو نفر با سوابق سوء می‌خواهند سکاندار کشوری شوند که ادعای کدخدایی دنیا را هم دارند این رسوایی دموکراسی غربی است و اسم آن را دموکراسی می‌گذارند.

وی با تأکید بر اینکه در باطن بسیاری از دولتمردان غربی منافق هستند اما گاهی در دوراهی‌ها مجبورند چهره خود را نشان دهند، اظهار داشت: ایام ما مصداق یوم تبلی السرائر است، چهره‌ها رو شده و فریب غربی‌ها را نمی‌خوریم، البته شاید برخی هم در دلشان هنوز خواهان ارتباط با غرب هستند.

آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به اینکه غربی‌ها نه تعهد را می‌دانند و نه به شعارهای بشری و حقوق بشری پایبندند، افزود: اگر استقلال فکری از این کشورها داشته باشیم می‌توانیم به آینده امیدوار باشیم.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال123 روز قبل